Lisaseadmed

(417)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Auto lisatarvikud

Lisaks auto varuosadele ja muu sarnasele oleks mõistlik soetada ka muud lisaseadmed, mis hõlbustavad autoga sõitmist, pakuvad lisaväärtust, toetavad auto töötamist või võivad olla kasuks ootamatutel hetkedel. Olgu selleks autokate, autolaadija, autotolmuimeja, niiskusekoguja, esiklaasi kate, kütteseadmed, pumbad, peeglid, remondi tööriistad või muu.

Kuidas valida vajalikud seadmed?

Autokate aitab kaitsta Sinu autot mustuse ja muu prahi eest kui ilmad muutuvad. Katteid on mugav paigaldada ja eemaldada ning ka hoiustada. Kuna esiklaas on esimene, mis kipub kiiresti mustaks minema, siis on võimalik soetada ka eraldi esiklaasi kate. Auto puhtuse säilitamiseks oleks mõistlik idee soetada autotolmuimeja, mis on väga kompaktne ning võimaldab efektiivselt eemaldada autosse tekkinud tolmu, mustuse, puru jne. Bakterite leviku ja paljunemise tekkimise vältimiseks oleks hea idee soetada ventilaator või niiskusekoguja autosse. See tagab ka parema õhuringluse. 

Autolaadija on vajalik kindlasti kõigil - tühjenev telefon või muu seade on võimalik auto energia abil taas täis laadida. Samuti toetab näiteks telefoni kasutamist telefonihoida, et sealt oleks mugav jälgida näiteks auto teekonda. Taskulamp, pealamp või ööseks sõitmiseks mõeldud prillid aitavad liigelda ka pimedas. Talvel on kindlasti kasulik soetada jääkaabits või -hari, et tagada hea nähtavus. Autosse mõeldud pudelihoidjad ja joogitopsid sobivad eriti hästi soojadel päevadel.

Lisaks leiad palju ka autotarvikuid - pumbad, kaitsmed, remondi tööriistad, peeglid, kütusepaagi korgid, diagnostikaseadmed, õhukompressor ja muu.

Lisaseadmete valikut pakuvad autovarustuse eksperdid - näiteks brändid nagu Car Man, Bottari, Alca, Kita, Save Lives Now, Aroste, Dunlop, Fieldmann, GOODYEAR, KUNGS, ProReflect, StayHold, Visbella, Vorel ja paljud teised. Enne toote ostu kindlasti tutvu lähemalt tootekirjelduses oleva informatsiooniga ning vajadusel esita sinna ka tekkinud küsimused.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on e-pood, kust leiad kõik vajalikud tootest erinevatest valdkondadest ülisoodsa hinnaga. Meie pakume Sulle parimaid ostu- ja maksetingimusi, millesse kuuluvad näiteks 2 nädalane ostugarantii, mitmekülgsed kauba kättesaamise võimalused ja vajadusel ka järelmaksu võimalust. Meie veebipoes toimuvad sageli erinevad sooduskampaaniad ja pakkumised, mistõttu kindlasti hoida silma jäänud toodetel pilk peal ning soeta need parima hinnaga.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!