Alkomeetrid

(44)

Kuigi on aeg-ajalt mõnus võtta rahulikult, vajavad siiski vastutusrikkad ülesanded kainet mõistust. Alkomeeter võimaldab määrata alkoholi kogust veres, et määrata joobeaste enne, kui näiteks istud rooli, lähed ujuma või tegema muid tegevusi, kus ebaselge mõistus võib muutuda saatuslikuks. Meie veebipoes leiad alkomeetrid erinevates tüüpides - isiklik, poolprofessionaalne, professionaalne ja ühekordselt kasutatav, Lisaks leiad siit alkomeetri otsikud. Pööra tähelepanu ka disainile - näiteks eriti kompaktsed on võtmehoidja kujul olevad alkomeetrid. kuid Valikut pakuvad mitmed erinevad brändid - näiteks Rovico alkomeeter kui ka alkomeeter Alcoscan. Meie veebipoes toimub soodne alkomeetri müük - tutvu valikuga ning vali kõige sobivam.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Alkomeetrid

Autorooli istudes on kõige olulisem, et juht oleks kaine. Kainuses tuleks kahtlemata veenduda eelkõige hommikutel, millele eelnenud õhtutel on alkoholi tarvitatud. Selle tarbeks tasub endale autosse muretseda alkomeeter, mis võimaldab mõõta täpset veres sisalduvat alkoholi kogust. Mõnikord võime ise arvata, et oleme täiesti kained, kuid selles tuleb kindlasti ka täielikult veenduda. Seetõttu oleks mõistlik soetada endale alkomeeter.

Kuidas valida valikust endale kõige sobivam alkomeeter?

Alkomeetrid ei ole Eestis mingiks uueks nähtuseks, mistõttu on turule tulnud üha täpsemaid ja mugavamaid seadmeid. Kuna valik on väga lai, siis tekib tihti küsimus, millise hinna ja omadustega seade endale valida. Juhul kui tarvis äärmist täpsust ning tuleb olla 100% veendunud, et alkohol on verest kadunud, siis tasub kindlasti endale soetada elektrokeemiline alkomeeter. Kui kasutad alkomeetrit väga harva ning taoline täpsus ei ole sedavõrd oluline, siis võid endale soetada täiesti tavaliste omadustega seadme.

Meie tootevalik on väga rikkalik ning esindatud on muuhulgas Elite, Drager, CA, Clatronic, BAC ja pajud teised alkomeetrite tootjad, mistõttu võid kindel olla, et leiad midagi ka enda maitsele ja nõudmistele. Kui oled otsustanud endale alkomeetri soetada, siis soovitame külastada Kaup24.ee e-poodi, kust leiad muuhulgas Altoster DA-7 ja AlcoScan alkomeetri, mis on äärmiselt populaarne seade. Enne toote ostu tutvu lisaks tootekirjelduses oleva informatsiooniga, kust leiad seadmete lisafunktsioonide ja omaduste kirjeldused. Sinna on võimalik jätta ka toote kohta küsimusi, millele vastavad meie klienditeenindus.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Endale sobilik alkomeeter tasub kahtlemata soetada just e-poest, sest nii hoiad kokku nii raha kui aega – ostud on võimalik sooritada vaid mõne nupule vajutusega. Soovi korral tuuakse tellitud kaup Sulle suisa koduukse taha.  Meie e-pood pakub võimalust seadmeid ka järelmaksuga soetada, mis võimaldab kliendil oma igakuiseid väljaminekuid edukalt planeerida ja jälgida. Kindlasti tasub silma peal hoida meie erinevatel sooduspakkumistel, mille käigus võimalik muidu hinnaline seade endale kordades soodsama hinnaga soetada.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!