Autopirnid

(248)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Autopirnid

Iga auto omanik on teadlik, kui palju on tarvis sõidukisse investeerida – aeg-ajalt on vaja välja vahetada üks või teine detail, mistõttu kulub auto hoolduse peale üsna suur summa. Auto juures on äärmiselt oluliseks osaks selle tuled, mistõttu tuleb ka tulede eest head hoolt kanda ning need vajadusel uute vastu välja vahetada.

Kuidas valida autosse LED pirnid, halogeenpirnid või muu?

Sõidukile mõeldud autopirnide valik on äärmiselt lai ja rikkalik – muuhulgas on meil võimalik valida näiteks dioodide, halogeenlampide jms vahel. Paljud soetavad endile tuled, mida ka varem kasutanud on ning mille vastupidavuses ja kvaliteedis seetõttu ka kindel saab olla. Väga populaarseks on muuhulgas muutunud LED-tuled, mis on tunduvalt erksama säraga kui tavalised sõidukituled. Seega, kui omad praegu valgeid autopirne, siis on võimalik LED-tulede abil oma valged autopirnid veelgi eredamaks ja säravamaks muuta. Lisaks on pirnidel erinevad võimsused, millest oleneb energiatarbimine, millest omakorda pirni kestvusaeg. Mida võimsam pirn seda rohkem valgust pirn pakub, kuid samas võtab rohkem energiat. Energiaklassi ja võimsuse poolest poolest on mõistlik valida LED pirnid ning alles seejärel võiks mõelda, et soetada tuleks näiteks halogeenpirnid.

 Kaup24.ee tootevalikusse kuuluvad muuhulgas Osrami, Philipsi, H1, H4, H7, H11, Bosch Xenon pirnid ja teiste tootjate omad, mistõttu tasub ka endale sobilikud tuled välja valida ning oma auto taas teistele liiklejatele nähtavaks muuta. Enne toote ostu tutvu igaksjuhuks tootekirjelduses oleva informatsiooniga, kuhu on võimalik esitada ka küsimusi. Kiirema vastuse saamiseks võid meie klienditeenindusele saata ka e-kirja või helistada meie infotelefonile.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kui otsid hea hinnaga LED-autopirne, siis soovitame kindlasti tutvuda Kaup24.ee e-poe laia tootevalikuga. Kindlasti tasub endale valida kvaliteetsed ja vastupidavad autopirnid, mis peaksid vastu ka aastate möödudes. Meie e-poes on pidevalt käimas erinevaid sooduspakkumisi, mille käigus on võimalik kvaliteetsed autopirnid endale kordades soodsama hinnaga soetada. Kindlasti tasub oma ostud sooritada e-poes, sest nii on võimalik endale sobilik kaup valida diivanilt lahkumata ning soovi korral tuuakse kogu kaup mugavalt otse koduukse taha.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!