Signaalivõimendid (Range Extender)

(76)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Signaalivõimendid ehk range extender

Tänapäevases maailmapildis on meil interneti olemasolu muutumas aina tähtsamaks. Seda on meil vaja tööl, kodus ja isegi väljas sõpradega olles. 

Interneti kaableid kasutatakse aina vähem, mistõttu on enamus kodudes olemas ruuter. Siiski võib ruuteri leviala olla väike, mistõttu on võimalik, et mõned tähtsad tegevused jäävad kehva ühenduse tõttu tegemata. Selleks soovitame muretseda endale signaalivõimendi, mis suudab tavapärase ruuter leviala muuta suuremaks, et saaksid tugevat internetiühendust nautida ka aias, kaugemates ruumides ja muudes kohtades.

Kuidas valida signaalivõimendit?

Võimendid omavad erinevaid andmeedastuskiiruseid. Mida suurem on kiirus, seda parem on internetiühendus. Lisaks saad valida juhtmega ja juhtmevaba signaalivõimendi vahel - antennidega võimendiga ei pea muretsema üleliigsete juhtmete pärast.

Signaalivõimendid tulevad erinevates disainides, mistõttu saad valida seadme, mis sobib Sinu kodu või kontori interjööri ideaalselt. Valida saad nii suurte kui väikeste, antenni ja antennita,juhtmega ja juhtmevaba võimendite vahel. Enamus tooted on siiski modernsetes disainides, mistõttu annavad need ka Sinu interjöörile kaasaegsema hõngu.

Valikut pakuvad brändid nagu 8level, Actina, Asus, Bintec Elmeg, Cisco, D-Link, HP, Linksys, Mercusys, Netgear, Netis, One For All, Techly, Tenda, TP-LINK, Ubiquiti ja Zyxel.

Soovime kindlasti tutvuda tootekirjeldustega, mis annavad edasi täpselt ülevaadet tootest. Lisaküsimuste korral võid julgelt pöörduda meie klienditeeninduse poole nii meili kui telefoni teel. Oleme meeleldi nõus Sind aitama!

Miks osta signaalivõimendi Kaup24 e-poest?

Sageli ollakse skeptiline veebipoes ostlemise suhtes - kuna toodet ei ole võimalik reaalsuses enne näha kui peale ostu sooritamist siis kardetakse, et ostetakse vale toode ja siis ole enam sellega midagi teha. Õnneks Kaup24 pakub igale ostule 2 nädalast ostugarantiid seega kui Sa arvad, et ostetud toode ikkagi ei sobi, on Sul võimalus see tagastada ja raha tagasi küsida või ümber vahetada millegi sobivama vastu. Lisaks on meie veebipoes ülisoodsad hinnad, suur valik ja paindlikud ostu- ja maksetingimused, mis muudavad kogu ostuprotsessi mugavaks ja turvaliseks.

Tutvu valikuga ja osta signaalivõimendi oma ruuteri jaoks juba täna!