Lisatarvikud korpustele

(451)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Lisatarvikud arvutikorpustele

Arvuti on tänapäeval asendamatu - seda läheb meil vaja kõikjal. Sellega on meil vaja teha tööd kui ka kasutada igapäevases elus kas siis harival või meelelahutuslikul eesmärgil. Peale arvuti soetamist võib tunduda mõnikord, et selle kasutamist oleks vaja veelgi mugavamaks muuta, mistõttu on vaja juurde muretseda lisatarvikuid. Kuna neid on üüratus koguses ja erineva funktsiooniga, oleme kirjutanud lühikese kokkuvõtte, mida siit kategooriast võiksid valida.

Kuidas valida sobivad lisatarvikud?

Selleks, et sülearvuti libedal pinnal liialt ei libiseks, on mõistlik soetada kummist nupud, mis kinnituvad korpusele. Nende materjal hoiab arvutit turvaliselt vastu pinda. 

Koos erinevate paneelidega on võimalik oma arvuti välimust värskendada. Eriti vägeva efekti annavad korpuste jaoks valgustused ehk LED lambid korpustele. Valikust leiad veelgi erinevaid dekoratsioone, mis annavad Sinu arvutile uue ning isikupärase välimuse.

Arvuti sisemust on mõistlik aeg-ajalt puhastada, kuna sisse tekib tolm ning see mõjutab arvuti toimimist. Seetõttu on mõistlik muretseda arvutifilter, mis hoiab kogu arvuti olulist sisemust tolmuvabana. Arvuti sisemusest veelgi rääkides on oluline tagada arvuti ventilatsiooni korrashoid. Ventilaatori kontrolleri eesmärk on vähendada arvuti sisemise ventilaatori müra ja pikendada eluiga. 

Valikut pakuvad tootemargid nagu Akasa, BitFenix, Delock, DEMCiflex, DimasTech, InLine, King Mod, Lamptron, Lian Li, Nzxt, PHANTEKS, SilverStone, SuperMicro, Thermaltake ja paljud muud. Enne ostu tutvu tootekirjeldustes oleva infoga, et veenduda toote omadustes, lisafunktsioonides jms. Lisaküsimuste korral võid julgelt pöörduda Kaup24 klienditeenidnuse poole, kes on abiks lisatarvikute valimisel.

Miks osta lisatarvikud arvutikorpustele Kaup24 veebipoest?

Kaup24 pakub Eesti veebipoodidest kõige suuremat valikut koos kõige soodsamate hindadega. Lisaks meie ostu- ja maksetingimused üsnagi paindlikud - Sina saad valida kas tasud kauba eest osaliselt kuude kaupa või täisväärtuses koheselt, kas maksad sularahas või kaardiga, kas soovid saada kaupa läbi kiire kulleriteenuse, pakiautomaadi või tuled ise meie esindusse tasuta järgi. Muideks kehtib igale sooritatud ostule 2 nädalane ostugarantii - kui kaup mingil põhjusel ei sobi, on Sul õigus see tagastada ja raha tagasi küsida või ümber vahetada.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!