Väliste kõvaketaste ümbrised

(30)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Välise kõvaketta ümbris

Välised kõvakettad on tõeliselt atraktiivsed oma võimekuse tõttu – tänu neile on võimalik talletada kogu vajalik teave, hoides samaaegselt kokku arvuti sisemälu. Neid on väga lihtne arvutiga ühendada ning neid on mugav endaga pidevalt kaasas kanda. Maksimaalse ohutuse tagamiseks tasub aga ka välist kõvaketast väliste tegurite eest kaitsta – kõvaketta ümbris kaitseb seadet kukkumiste ja kriimustuste eest.

Kuidas valida sobiv ümbris?

Nii HDD 3,5 kõvakettale või Sata Disk USB 2.0 seadmetele on disainitud spetsiaalne koprus, mis hoiab seadet väliste ohtude eest. Välise kõvaketta (HDD) ümbris ja selle hind sõltub suuresti selle kvaliteedist, mistõttu võid julgelt nautida kvaliteetset ja vastupidavat toodet. Vastavalt vajadusele on võimalik endale valida korpus, millel on lisaks spetsiaalne tasku juhtmetele. 

Valikus erinevas toonis tooteid, mistõttu saad valida endale erksates või tagasihoidlikes toonides koti. Lisaks värvidele on võimalik valida ka erinevate materjalide vahel. Näiteks nahast ümbrised näevad kindlasti välja kvaliteetsemad ja luksuslikumad. Kindlasti tasub endale valida kvaliteetne korpus, mis tagaks seadmele ohutuse ja vastupidavuse. Nii võid olla muretu, et Sulle olulised andmed on kaitstud. Ära samuti unusta üle kontrollida ümbrise mõõdud, et Sa ei ostaks kõvakettale liiga suure või väikese ümbrise.

Osad korpused omavad veekindlat kaitset ning palju teisigi lisafunktsioone. Selleks tutvu silmajäänud toodete kirjeldustega, mis annavad detailse ülevaate toote omadustest. Kui Sul on toodete kohta lisaküsimusi, võid need julgelt esitada meie klienditeenindajale kas tootekirjelduse olevasse küsimuste sektsiooni, sõnumitesse või meile helistades. Oleme meeleldi nõus Sind aitama!

Miks osta kõvaketta ümbris Kaup24 e-poest?

Oled parasjagu kõvaketta ümbrise otsinguil? Me kutsume Sind tutvuma Kaup24.ee e-poe kaubavalikuga – meie tootevalik on ääretult lai, mistõttu leiad kahtlemata endale sobiva mudeli. E-poest ostude sooritamine on lisaks kõigele väga lihtne ja kiire – kõik käib vaid mõne nupule vajutusega ning soovi korral saabub kaup ka otse koduukse taha. Nii hoiad suuresti kokku nii aega kui raha ning Sul on võimalus enda jaoks hoopis olulisemate tegevustega tegeleda!