Termostassid, termokruusid

(512)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Termos ja joogipudel

Matkale, trenni,  reisile või lihtsalt talvisele jalutuskäigule minnes on alati mõnus kaasa võtta juua või suppi. Kuid selleks, et see ka soojana püsiks, on oluline hoida need termostassides, kruusides või pudelites. Tavalised joogipudelid tulevad eriti kasuks näiteks treenides, kus pidev füüsiline tegevus ja veekaotus tekitab vajadust aeg-ajalt janu vee järele. 

Kuidas valida sobiv termos?

Kõigepealt võiksid mõelda, kas oled otsimas tavalist joogipudelit või on Sinu eesmärgiks leida termospudel või termostass. Joogipudel sobib ideaalselt kõikjale - nii trenni, kooli, reisile jms. Inimene peaks iga päev jooma vähemalt paar liitrit vett, mistõttu on joogipudeli kaasas kandmine ja kasutamine üsnagi oluline. Kui Sinu eesmärk on pigem kaasas kanda soojasi vedelikke (tee, supp jms.), siis eelista termostasse või -pudeleid, mis võimaldavad seda teha üsnagi edukalt.

Termost valides võiksid alustuseks läbi mõelda, mis eesmärgiks Sa termost otsid. Kui Sinu eesmärgiks on hoida suures koguses vedelikku pikaks ajaks, on mõistlik soetada mahukas joogipudel. Kui Sinu soov on võtta kaasa jooki vaid jalutuskäiguks või lihtsalt hoida vedelikku pikemalt soojana, on mõistlik soetada termoskruus või termostass. Termos toodetel on purunematu ja soojust pidav materjal, milleks võib olla metall, poüetüleen, plastik, polüpropüleen, keraamika, klaas, tritanist pudel, tass või termokruusid. Lisaks on termoseid olemas paljudes erinevates disainides, mille seast saad leida endale meelepärase. Valikus on ka termoseid lastele koos lõbusate disainidega. 

Joogipudeleid saad samuti valida erinevates suurustes ja mahutavuste seast. Suurema mahukusega pudelid sobivad neile, kes tarbivad palju vedelikku trenni tehes. Pudelitel on erinevad avad, mistõttu saad valida pudeli, millest on võimalik kergelt ja kiirelt juua ka intensiivsema trenni ajal - näiteks kõrrega joogipudel. Joogipudelid saad valida samuti vastavalt oma maitsele - vali disain omale või endale lapsele, mis teile ka reaalselt meeldib. Valida saad ka materjalide vahel. Meie soovitame valida roostevaba terasest joogipudel või metallist joogipudel, sest plastik võib pärast pikka kasutamist lekitada vette plastikust tulenevaid aineid või tekitada ebameeldivat lõhna. Kui eelistad siiski plastikut, vali plastik millel puuduvad silikoon ja BPA koostisosad. Võid valida ka klaasist joogipudel, kuid pea meeles, et klaas kipub kergesti purunema. Kui otsid pudelit lapsele, soovitame klaasi pigem vältida.

Miks osta termokruus või joogipudel Kaup24 e-poest?

Kaup24 pakub suures valikus tooteid soodsa hinnaga ja suures valikus kogu perele. Oleme populaarseim e-pood Eestis põhjusega - meie paindlikud ostu- ja maksetingimused muudavad kogu ostuprotsessi Sinu jaoks mugavaks ja turvaliseks. Lisaks kehtib igale ostule 14 päeva toote garantii, mistõttu võid meie veebipoodi kindlasti usaldada.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!