Köögimööbel

Köök on üks olulisemaid ruume kodus. Kui näiteks elutoa või magamistubade puhul piisab õdusast äraolemistundest, siis köögi puhul peab paigutus ja asjade valik olema hästi läbimõeldud. Targalt valitud ja paigutatud köögimööbli komplekt muudab söögi tegemise nauditavaks ning söömise meeldivaks. Meie valikust leiad laia valiku köögimööblikomplekte ja üksikuid esemeid, millest kombineerida enda kööki kõik vajalik. Pööra tähelepanu ka disainle - näiteks hoiab väike köögimööbel nurka asetades ruumi kokku, suurem mööbel on praktilisem, erinevad sahtlid ja riiulid pakuvad mitmekülgset lahendust hoiustamiseks jne. Mööbel võiks sobida ka ülejäänud köögi interjööriga. Meie veebipoes toimub soodne köögimööbli müük - tutvu valikuga ning vali sobiv.

Köögimööbel olgu peresõbralik

Köögimööbli valikul tuleb kõigepealt paika panna ruumi mõõdud, mõelda läbi esemete paigutus ja alles seejärel tasub mõelda disaini peale.

Kui peres on väikseid lapsi, siis tasub vältida teravate nurkadega mööblit. Ise kööki komplekteerides on otstarbekas jälgida, et pliit ei oleks otse valamu kõrval ning et nii valamu kui ka pliidi vahele jääb minimaalselt 20-30 cm vaba ruumi tööpinnaks. Suurem tööpind teeb kokkamise aga alati meeldivamaks.

Köögimööbli komplektid

Köögimööbli komplektid teevad köögi kokkupanemise lihtsamaks ning aitavad vältida sisustusvigu. Ka hinnastuse poolest tuleb valmiskomplekt enamasti soodsam, kui üksikesemeste komplekteeritud lahendus.

Komplekti valides lähtu üldisest sisekujunduse iseloomust ning tegelikest vajadustest, näiteks kappide arvust aga ka materjalist ning värvist. Valides mööblikomplekti mõelge lisaks ka tulevasele või juba ostetud ka tehnika mõõtudele. Tasub veenduda, et kõik mahub enda kohale, ning kapp saab valitud integreeritavale õhupuhastajale sobivas mõõdus.

Köögimööbli hind peegeldab kvaliteeti

Köögimööbli komplekti ja ka üksikesemete hinnad varieeruvad sõltuvalt komplekti või eseme suurusest, materjalist aga ka disainist. Eritellimusena valmistatud disainmööbel võib olla aga koguni kümneid kordi kallim kui standardkomplekt. See aga ei tähenda alati, et tegu oleks tunduvalt kauakestvama lahendusega, köögi eluea puhul on määravaks siiski õige ja piisav hooldus