Kasulikud nõuanded

Monster High - ebatavalised nukud, mis vallutavad maailma

3/5
17.04.2019

Unustage tavalised nukud ajakirjade kaantelt – tänapäeval huvitavud väikesed tüdrukud palju originaalsematest hämmastava välimusega mänguasjadest. Need – Monster High nukud, on vähem kui kümne aastaga õnnestunud võita tüdrukute südameid ja leidnud end populaarsete mänguasjade nimekirjast. Kui te pole sellest veel kuulnud, kutsume teid tutvuma!

Kuidas loodi Monster High nukud?

Ehkki seda on raske uskuda, põhinevad need mänguasjad tüdrukutele sobivatest fantastilistest õudusfilmidest ning nende eksklusiivne välimus tõmbas kohe tähelepanu. Matteli loodud frantsiis on muutunud nii populaarseks, et nende nukkude aksessuaarid, mängud ja ekraanid on loodud Monsters seikluste animeeritud animatsioonide põhjal.

Monster High nukud elavad täiesti erinevas, fantastilises maailmas - mitte ainult nende õppetunnid, vaid nende klassikaaslased. Vampiirid, kummitused, libahundid, merekoletised ja lahedad nukud kogevad pidevalt erinevaid seiklusi, nii et laste mängud ei muutu kunagi igavaks!

Monster High Dolls – rohkem kui eksklusiivne välimus

Kui te arvate, et need "kohutavad" nukud ei meeldi tüdrukutele, siis eksite - Monster High nukud on suurepärased rollimängude mängimiseks, nii et saate alati luua erinevaid mängu stsenaariume. Sellised tegevused arendavad fantaasiat, soodustavad otsuste tegemist ja kaasavad mängu teisi inimesi - arendatakse välja sotsiaalseid oskuseid ja kogukonda. Lisaks on see suurepärane vahend, mis aitab väikelastel aru saada - et välimus ei ole kõik: tõelised väärtused on meie sees.

Veelgi huvitavamateks mängudeks saab lisada erinevaid lisatarvikuid ja liikuvaid või teisi võluvaid nukkudega seotud detaile. Mõned neist helendavad pimedas, teistel - on tiivad või peidavad endas palju muid saladusi, millega iga tüdruk tahab tutvuda!

Kingitus tüdrukule: millist Monster High nukku valida?

Lastele kingituse otsimisel on väga oluline, et uus Monster High nukk avaldaks lapsele muljet, seega peaksite kõigepealt välja selgitama, kas laps on neid märganud ja joonisfilmide sarja juba näinud. Kui jah, siis ütlevad nad teile, milline kangelanna neile kõige rohkem meeldib - peate veenduma, et selliseid nukke pole veel tema kollektsioonis.

Siiski, kui Te kavatsete neid nukke lastele esimest korda tutvustada, siis mõelge, milline neist sobiks tüdruku iseloomuga: rahulik, säravam või hoopis salapärane? Kõik Monster High mänguasjad on kättesaadavad internetis koos kirjeldustega, nii et Te ei pea muretsema - isegi kui need koletised on Teile uued, leiate lapsele sobiva nuku.

Kõik nukud on väga erinevad, nii leiab iga laps nuku, millega mängida. Arvestage nende riietust, lisatavaid aksessuaare ja pidage meeles, et mida rohkem nukke on, seda rohkem põnevaid seiklusi Teie järglased kogevad. Andke neile võimalus ja laske neil sukelduda lummavasse koletiste maailma!

Klientidele meeldib see postitus

3/5
2 hinnangut klientidelt

Kuidas hindate seda postitust?