Navitel R1050 Full HD

 • Navitel R1050 Full HD
 • Navitel R1050 Full HD
 • Navitel R1050 Full HD
 • Navitel R1050 Full HD
 • Navitel R1050 Full HD
 • Navitel R1050 Full HD
 • Navitel R1050 Full HD
  Распродан
  Зарегистрируйтесь или войдите, и мы сообщим, когда данный товар появится в продаже.

  Описание товара: Navitel R1050 Full HD

  Üks pilk ja saate aru - see väike ja võimas digitaalne videoregistraatr on erakordne. NAVITEL R1050 paelub teid tõenäoliselt oma futuristliku disainiga, nii et vaatame selle omadusi.

  „NAVITEL R1050“ on varustatud 3M kleepklambriga, mis kinnitub kindlalt auto esiklaasile, ja magnetilise kaamera kinnitusega. See võimaldab teil kaamerat hõlpsalt 360° pöörata. „NAVITEL R1050“ abil saate salvestada kriitilisi sündmusi teie ees või sõiduki sees, lukustada sõitjaistme ja juhi küljeukse. Kasutage seda, et kaitsta end ebaaususe või korruptsiooni eest.

  Seade ei võimalda kasutajal ainult kvaliteetseid videoid salvestada, vaid võtab vastu ka liikluskaamera hoiatusi ja teavet auto kiiruse kohta.

  Uusim tarkvara on teinud võimalikuks 3 seadme funktsioonide ühendamise: videoregistraator, digitaalne spidomeeter ja GPS-informaator.

  GPS informatsiooni funktsioon annab teile juurdepääsu mitme kaamera ulatuslikule andmebaasile. Juht saab teada, kus asuvad liikluskaamerad, potentsiaalselt ohtlikud alad ja teeninduskeskused.

  Nutikas infosüsteem aktiveerub 450 meetri kaugusel oleva kaameraga või muude hoiatustega ja piiksub, kui auto läheneb sellele. Täpne kaugus subjektist kuvatakse ekraaniriba all edenemisribaga.

  „NAVITEL DVR Center“ programmi abil saate ühendada oma nutitelefoni videoregistraatoriga „NAVITEL R1050“, jagada koheselt videoid ja vaadata neid reaalajas mobiilseadme ekraanil. DVR seadistusi saab rakenduse liidese abil hõlpsalt otse mobiiltelefonist reguleerida.

  „NAVITEL R1050“-l on 1,2-tolline ekraan universaalse 16:9 kuvasuhtega, tundlik mikrofon kvaliteetseks helisalvestuseks ja GPS-antenn. Toetab „microSD“ kaarti kuni 64GB mahuga.

  Сообщить об ошибке в описании товара

  Общая информация o: Navitel R1050 Full HD

  ID товара
  3203852
  Вес товара с упаковкой
  0.5 кг
  Торговая марка
  Носитель записи
  Размер экрана телефона
  Вес
  Акселерометр
  Разрешение записи
  Угол обзора
  Liikumisdetektor
  Есть
  Tsükliline salvestus
  Есть
  mikrofonas
  Есть
  Raamid sekundis
  30
  Все товары этого бренда

  Память

  Тип памяти
  Micro SD до 64 ГБ
  Внутренняя память

  Поддерживающие форматы

  Wifi
  Есть
  bluetooth
  Нет
  GPS
  Есть

  Другое

  Ёмкость аккумулятора
  180 mAh
  Toitepinge
  5 V 1,5A
  Цвет
  Черный
  Изображения продуктов приведены исключительно в иллюстративных целях и являются примерными. Цвета, надписи, параметры, размеры, функции и/или любые другие характеристики оригинальных продуктов из-за их визуальных характеристик могут отличаться от реальных, поэтому, пожалуйста, ознакомьтесь со спецификациями продукта, приведенными в описании продукта. Если у вас есть какие-либо вопросы, мы всегда ждем вашего звонка по телефону 615 0026 или по электронной почте pood@kaup24.ee.
  Navitel R1050 Full HD

  Вопросы и ответы о товаре: Navitel R1050 Full HD

  Здесь можете задать вопросы покупателям, которые приобрели данный товар, или консультантам Kaup24.ee.

  Мнения и комментарии оставляют посетители Kaup24.ee. Мнения и комментарии редактированию и проверке не подлежат. Мнения, комментарии и советы могут не совпадать с мнением Kaup24.ee. Kaup24.ee не несет ответсвенности за их содержание.

  Тема
  Выберите
  Выберите тему
  Не хватает: 10
  Вопрос должен состоять не менее чем из 10 символов
  О данном товаре еще не задано ни одного вопроса. Задайте свой вопрос