Industriaal stiilis dušisein Baltijos Brasta Ema Nero Cube

 • Industriaal stiilis dušisein Baltijos Brasta Ema Nero Cube
 • Industriaal stiilis dušisein Baltijos Brasta Ema Nero Cube
  -25%
  %
  Лучшая цена
  Выберите:
  828x1978 mm
  € 41942 € 562 00 *
  50% скидка на доставку 17ч. 52мин.

  Продавец: Kaup24.ee

  Оплата частями 3 x € 13981
  Гарантируем лучшую цену
  50% скидка на доставку со скидочным кодом KAUP3257 действует 20.01.2020 до 23:59 для зарегистрированных пользователей, которые приобретают товары продавца Kaup24.ee со спец. значком и свыше 49€ . Один пользователь может использовать код только один раз.
  Liizi
  Ежемесячный платеж
  Oплата, €
  0
  Количество месяцев
  24
  Срок действия договора до 48 месяцев. Интресс начиная с 9%. Плата за договор начиная с 10 евро. Возможно разделить плату за договор на равные части оплаты. Конечная месячная плата зависит от кредитоспособности клиента и может отличаться от указанной в кредитном калькуляторе. Оформить рассрочку возможно, если сумма покупки превышает 50 евро. Для получение точного персонального предложения, свяжитесь с нами.
  Гарантия:

  Описание товара: Industriaal stiilis dušisein Baltijos Brasta Ema Nero Cube

  Uus dušikabiinide kollektsioon "Industriaal stiil" - see on nagu protest ülemäärase tarbimise kultuuri vastu. Selle hindamine on REAALNE.

  Triumf mehaanilised ja tehnilised lahendused. Naasmine XIX. sajandi päritolu tööstusrevolutsiooni, kui objektid olid mõeldud eeskätt täiuslikuks funktsionaalsuseks, laialdaselt kasutatavast metallist ja ajakindlast materjalist - klaasist. Toodete kõrge kvaliteet: tooted on hoolikalt valitud kvaliteetsete materjalide jaoks, kaalutakse läbimõeldud lahendusi, otsitakse lihtsust ja vastupidavust.

  „Baltijos brasta“ esitleb oma meistriteoseid selle vannitoa stiili austajatele.

  Need - on tehniliselt läbimõeldud tooted, mis suudavad uksi nii sees kui ka väljas painutada, et reguleerida suletud ukse nurka. Uks avaneb avamise ja sulgemise ajal - sobib vannitoa põrandaga. Seina metallkonstruktsioon muudab uste ja seinte paigaldamise lihtsaks ja usaldusväärseks, kohandades neid seina ja põranda karedusega. Raamita ukse servad annavad tootele kerguse ja elegantsuse.

  • Metallkonstruktsioon on täiesti sile ja kaetud musta värviga, mis kaitseb keskkonnamõju eest. Magnetilised tihendid on valmistatud mustaga, et need sobiksid ideaalselt metallist raamidega ja teiste disainielementidega.
  • Oluline rõhk - on klaaside ümber paiknevatel mustadel joontel ja/või nende jagamine ristkülikuteks. Tulemuseks on dušikabiin, mis võib muutuda iga vannitoa peamiseks aktsendiks, mida saab usaldada ja nautida pikki aastaid.
  • Seina sisekülg on kaetud QUICK SPRAY kattega, mis vähendab klaasi tahvlite kogust, muutes hoolduse lihtsamaks.
  • Klaasi servad ja joone keskosa on kaunistatud mustaga, siiditrükiga, mis on ajakindel ja väga usaldusväärne - värvi kasutatakse enne klaasi karastamist, nii et see imendub kõvenemise ajal ja ei kulune aja jooksul. Musta värvi ribade paksus on - 16 mm.
  • See dušisein sobib ideaalselt minimalistliku vannitoa interjööri.

  • Dušiseina mõõtmed: 828 x 1978 mm või 1092 x 1978 mm
  • Kinnitusraami pikkus: 500-1000 mm (reguleeritav)
  • 6 mm läbipaistev karastatud klaas mustade akendega
  • Seina laius: 828 mm või 1092 mm
  • Seina kõrgus: 1978 mm
  • Minimalistlik disain
  • Musta värvi raam
  • Stabiilne ja tugev konstruktsioon
  • Lihtne hooldada.
  • Kollektsioon NERO CUBE
  • Garantii: 2 aastat.
  • Tootja: Baltijos brasta (Lietuva)
  • Universaalne konstruktsioon - sein on pööratav, nii et seda saab paigaldada vertikaalselt keerates vasakule või paremale küljele.

  Baltijos Brasta dušikabiine on toodetud alates 2002. aastast. Algusest peale otsustati jääda ustavaks kõrgele kvaliteedile, disainile ja heale teenindusele.

  Общая информация o: Industriaal stiilis dušisein Baltijos Brasta Ema Nero Cube

  ID товара
  2280682
  Вес товара с упаковкой
  21 кг
  Ширина
  Торговая марка
  Все товары этого бренда
  Изображения продуктов приведены исключительно в иллюстративных целях и являются примерными. Цвета, надписи, параметры, размеры, функции и/или любые другие характеристики оригинальных продуктов из-за их визуальных характеристик могут отличаться от реальных, поэтому, пожалуйста, ознакомьтесь со спецификациями продукта, приведенными в описании продукта. Если у вас есть какие-либо вопросы, мы всегда ждем вашего звонка по телефону 615 0026 или по электронной почте pood@kaup24.ee.
  * Цена, действовавшая в Kaup24.ee в период с 19-01-2020 до 20-01-2020
  Cэкономьте: € 14258

  Заберите БЕСПЛАТНО в Таллинне в нашем магазине (Mustamäe tee 46)

  1 февраля (€ 000)

  Доставим на дом

  1 февраля (€ 3999)

  Заберите в почтовом отделении Эстонии

  1 февраля (€ 699)

  Внимание! Сроки доставки являются предварительными, так как cроки обновляются в зависимости от фактического времени размещения заказа. Окончательный срок доставки указан в подтверждении заказа.

  Industriaal stiilis dušisein Baltijos Brasta Ema Nero Cube

  Вопросы и ответы о товаре: Industriaal stiilis dušisein Baltijos Brasta Ema Nero Cube

  Здесь можете задать вопросы покупателям, которые приобрели данный товар, или консультантам Kaup24.ee.

  Мнения и комментарии оставляют посетители Kaup24.ee. Мнения и комментарии редактированию и проверке не подлежат. Мнения, комментарии и советы могут не совпадать с мнением Kaup24.ee. Kaup24.ee не несет ответсвенности за их содержание.

  Тема
  Выберите
  Выберите тему
  Не хватает: 10
  Вопрос должен состоять не менее чем из 10 символов
  О данном товаре еще не задано ни одного вопроса. Задайте свой вопрос
  Цена:
  € 41942