Vihikud, märkmikud ja paberikaubad

(243)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Vihikud ja paberikaubad

Olenemata pidevalt arenevast tehnoloogiast ei ole oma tähtsust kaotanud erinevad märkmikud, järjehoidjad ja muud paberitooted - need on vajalikud koolilastele, et teha edukalt tööd koolipingis, ning miks mitte ka kõigile neile, kes soovivad igapäevaselt jälgida märkmeid tulevaste sündmuste, kuupäevade ja muu olulise kohta.

Kuidas valida lapsele sobivad vihik, päevik, märkmik või muu?

Kui otsite tooteid kooliteed alustavale lapsele, peaksite need valima spetsiaalselt selliselt disainitud, et lapsel oleks käepärane oma esimesi tähti ja numbreid kirja panna. Seetõttu peaksite investeerima toodetesse nagu kalendermärkmik ehk päevik, ruuduline ja jooneline vihik või kaustik ning märkmepaberid.

Päevik ehk kalendermärkmik on ilmselt kõige olulisem ja isiklikum raamat lapsel. Seetõttu võiks see lapsele ka meeldida - võimalus on valida erinevate disainide vahel, alustades loomadest kuni autode või lilledeni välja.

Sama kehtib ka vihikute ja kaustikute kohta. Disaini valik on meeletu, seega iga laps leiab endale meelepärase. Peaksid soetama oma lapsele nii joonelised kui ruudulised vihikud või kaustikud, et oleks võimalikult mugav nii pikki tekste või arve kirjutada ning vajadusel ka joonestada. Ruuduline vihik sobib tundidesse nagu matemaatika, keemia, füüsika ning jooneline vihik siis teistesse. Lisaks võiksid ka arutada lapsega, mis tunnis kirjutatakse rohkem, kuna üsna tüütu on pidevalt õhukesi vihikuid vahetada, kui saaks kogu tunni raames õpitu kirjutada ühte kaustikusse.

Lisaks leiad kategooriast ka märkmepabereid olulise kirja panemiseks, värvilisi ja joonistuspabereid kunstiõpetuse tunniks ning palju muudki.

Miks osta Kaup24 e-poest?

Soovite osta kontoritarbeid soodsatel tingimustel? Sellisel juhul kutsume Teid külastama kaup24.ee e-poodi, kust leiate algklasside koolitarbeid ja muid paberitooteid soodsate hindadega ning tihti pakuvad käimasolevad kampaaniad võimalust säästa veelgi rohkem ressursse.

Neile, kes soovivad mugavaid lahendusi, meeldib kindlasti tõsiasi, et meie veebipoest on võimalik oste sooritada vaid mõne nupuvajutusega- valige lihtsalt sobivad tooted välja ning meie hoolitseme selle eest, et need oleksid Teieni toimetatud esimesel võimalusel.

Muuda oma lapsele paberimajanduse omamine mugavaks ja meeldivaks ning soeta vajalikud tooted juba täna!