Veesport

Kõige populaarsemad tooted

Enim vaadatud tooted

Uued tooted

Ujumine, sukeldumine ja muu veesport

Suvistel aegadel on ikka mõnus minna avastama nii vee pealselt kui alumist maailma. Ujumine, sukeldumine, veesuusatamine, snorgeldamine - veespordi valikuid on mitmeid. Siiski on iga veespordi juures oluline, et olemas oleks kvaliteetne varustus, et nautida kogu protsessi mugavalt ja ohutult ilma probleemideta ja võimalike vigastusteta.

Kuidas valida vahendeid vastavalt spordile?

Ujumine on suvistel hooaegadel tegevus, mis on kuumal suvepäeval lihtsalt vältimatu. Või siis minnes kogu perega lõõgastuma SPAsse - mõlemal korral on vajalik leida õiged vahendid nii lastele kui täiskasvanutele, olgu siis selleks ujumistrikoo, ujumispüksid, ujumismüts, ujumisprillid, ujumislestad ja teisedki abivahendid, mis hõlbustavad ujumist nii algajale kui ka edasijõudnutele.

Kui tegeled vesiaeroobikaga, siis leiad valikust ka vee hantlid, ujumislauad ja ujumisnuudlid. Ujumislestade abil on võimalik treenida ka efektiivselt käsi ja jalgu. Algajale ujujale on olemas erinevad kätised, mis aitavad arendada kasutaja tasakaalu ja vee peal püsimist. Vajadusel on olemas ka kõrvatropid või ninaklambrid, et vältida põletikke ja infektsioone.

Sukeldumine ja snorgeldamine on suurepärane viis, kuidas avastada eksootilist ja tundmatud veealust maailma, kus ujuvad erinevad kalad ning pesitsevad veetaimed. Selleks on oluline tagada vastupidav varustus, millesse kuuluvad ujumislestad, ujumismask või ujumisprillid ja hingamistoru. Miks mitte avastada ka vee pealset maailma - paadid ja aerud võimaldavad aerutada kaugele, et avastada ümbritsevat loodust hoopiski teisest vaatepunktist.

Kui Sulle meeldivad pigem hasartse iseloomuga tegevused, leiad varustusi ka veesuusatamise ja surfamise jaoks - veesuusad, surfilauad, köied ja muudki. Selliste spordialade juures on oluline õiges suuruses ja kvaliteetse päästevesti kandmine.

Miks osta Kaup24 e-poest?

Kaup24 e-poest leiad suures valikus vahendeid ja tarvikuid iga veespordi tarbeks kogu perele. Meie veebipoest leiad kõige soodsamad hinnad, mida alandavad veelgi sageli toimuvad erinevad sooduskampaaniad ning lilla sildiga märgistatud toodete puhul on võimalik saada hinnavahe väärtuses raha tagasi, kui peaksid märkama mõnest teisest veebipoest sama toote odavama hinnaga. Samuti kehtib igale ostule 2 nädalane tagastamis- ja vahetusõigus, kui toode ei peaks mingil põhjusel sobima.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!