Laste- ja beebitoidud

Lastetoit ja beebitoit on äärmiselt oluline just beebi esimestel kuudel, et saada kätte vajalikud toitained just vedelal kujul. Beebi esimene toit peaks olema kindlasti rinnapiim, küll aga võib see mingil põhjusel puududa - siis tulevad appi piimasegud. Hiljem sobivad toiduks ka erinevad puuvilja- ja köögivilja beebipüreed, toitainete rikkad pudrud, pehmed küpsised kui ka vitamiinidega rikastatud teed. Küll aga peaksid uusi toite algul manustama lapsele väikeses koguses - see aitab lapsel uute maitsetega harjuda ning aitab ennetada ka allergia tekkeid. Pea meeles, et piimasegud ja muud toidud ei asenda rinnapiimaga toitmist - laps võib ajaga ema rinnas võõranduda. Soovituslik on enne uute piimasegude manustamist konsulteerida ka arstiga.

Lastetoit ja beebitoit

Beebi esimene toit peaks olema kindlasti beebipüree ja piimasegu - mitmekülgselt toitainetega rikastatud toit võimaldab lapsel avastada erinevaid maitseid ka siis, kui hambad ei ole veel arenenud. Imiku toit ja toitumine on äärmiselt oluline, millele lapsevanemana peaksid tähelepanu pöörama - seepärast leiad siit erinevaid beebitoite ja lastetoite, mis on lapse areneva keha jaoks olulise tähtsusega.

Kuidas valida sobiv lastetoit?

Imiku esimestel elukuudel on äärmiselt oluline saada kätte kõik võimalikud vitamiinid ja toitained just vedelal kujul. Kui rinnaga imetamine pole võimalik, siis tulevad appi piimasegud. Küll aga peaksid enne selle kasutamist konsulteerida arstiga ning tutvuda põhjalikult tootekirjelduses oleva informatsiooniga. Pea meeles, et piimasegud ei tohiks olla asenduseks rinnaga imiku toitmisele, sest pidev pudeliga toitmine võib panna last võõranduma ema rinnast. Valida on võimalik nii pulbri kui ka segu vahel - ainuke vahe on see, et pulber tuleb veega lahustada.

Erinevad puuvilja- ja köögivilja beebipüreed on tervislikud vitamiinipommid, mis ei sisalda endas gluteeni ega laktoosi. Uue toiduga tutvust tehes tuleks alustada ühest teelusikast päevast ning seejärel tuleks annust järk-järgult suurendada, et laps harjuks toiduga ning avastada võimalik allergia võimalikult varakult.

Toitainete rikkad ja tervislikud pudrud nii piima kui ka piimata on ideaalselt lapsele, kes on proovimas oma esimesi toidukordi. Maitset annavad selleks erinevad puu- ja köögiviljad ning pehmed riisikrõbinad ja maisihelbed aitavad arendada lapses närimise oskust.

Kui laps juba suudab närida, mis juhtub üldiselt peale 6 elukuud, sobib ideaalselt suupisteks spetsiaalsed pehmed küpsised. Need sisaldavad endas kiudaineid ning erinevaid vitamiine, mis aitavad kaasa lapse arengule. Vitamiinidega rikastatud teed toetavad lapse immuunsüsteemi - küll aga tutvu enne tee kasutamist hoolikalt kasutusjuhendiga.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 veebipoest leiad suures valikus erinevaid toite oma lapsele - seda kõike väga soodsate hindadega. Paindlikud ostu- ja maksetingimused võimaldavad Sul kasutada järelmaksu võimalust kui ka erinevad kauba kättesaamise võimalusi - näiteks telli kaup koju kätte kulleri vahendusel, võta vastu lähimast pakiautomaadist või tule ise esindusse tasuta järgi.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!