Pretensioonide esitamise õigus ja tootjapoolne garantii

Pretensioonide esitamise õigus ja tootjapoolne garantii

 1. Kaup24 pakub kvaliteetseid tooteid, mille kirjeldus on Müüja kodulehel vastava kauba juures täpselt välja toodud. Enne kauba kasutamist tuleb Kliendil tutvuda kauba kasutusjuhendi ja tootjapoolsete soovitustega, et vältida toote ebaõigest kasutamisest tulenevaid kahjustusi. Juhul kui toode ei vasta kokkulepitud tingimustele või ei toimi korrektselt, on Kliendil õigus kasutada pretensioonide esitamise õigust või edastada toode garantiisse vastavalt Kaup24 Kasutamistingimustes ja seaduses sätestatule. Palun tutvuge Kasutamistingimustega
 2. Kaup24 veebipoes müüdavale kaubale kehtib tootjapoolne garantii juhul kui see on märgitud toote kirjeldusse või tootega kaasas olevatesse dokumentidesse. Garantii kehtib vastavalt tootjapoolsetele garantiitingimustele.
 3. Garantiidokumentideks on müügiarve ja osa tootjate puhul ka tootja poolt lisatud dokumendid. Garantiidokumendid tuleb esitada koos tootega garantiiremonti. Garantiidokumendil peab olema märgitud toote mudel, seerianumber, müügi kuupäev. Nõuetekohaste dokumentide puudumisel garantii ei kehti.
 4. Garantiiajal esinevad puudused parandatakse ametlikus remondiettevõttes, mis on tootja poolt litsentseeritud. Juhul kui Kliendi poolt ostetud toode vajab garantiiremonti, võib Kliendil pöörduda otse sobiva remonti teostava koostööpartneri poole.
 5. Sõltumata sellest, kas toote suhtes on väljastatud garantii, vastutab Müüja kaubal lasuvate puuduste eest, mis olid olemas kauba Kliendile üleandmise hetkel, isegi juhul kui puudus ilmneb hiljem, välja arvatud juhul kui Klient teadis või pidi teadma kaubal lasuvast puudusest lepingu sõlmimisel. Tarbijalemüügi puhul vastutab Müüja kauba puuduse eest, mis ilmneb kahe aasta jooksul asja üleandmisest ostjale. Eeldatakse, et kuue kuu jooksul kaubal ilmnenud puudus oli olemas kauba üleandmise ajal, kui selline eeldus ei ole vastuolus asja või puuduse olemusega.
 6. Puudusega kauba parandamine, vahetamine või tagastamine toimib vastavalt Eesti Vabariigi õigusaktide nõuetele, eelkõige vastavalt võlaõigusseaduses sätestatud tingimustele. Kui Kliendi poolt ostetud kaup on puudusega, on Kliendil õigus Müüja vastu kasutada seadusest tulenevaid õiguskaitsevahendeid.
 7. Pretensioonide esitamise õiguse kasutamisel palume Teil tutvuda ka Kaup24 Kasutamistingimustega, eriti punktis 9.3 sätestatuga. Juhime tähelepanu, et Klient peab Müüjat teavitama kaubal lasuvast puudusest mõisliku aja jooksul alates hetkest, millal ta puudusest teada sai või pidi saama, aadressil pood@kaup24.ee. Tarbijalemüügi puhul peab tarbija teatama asja lepingutingimustele mittevastavusest Müüjale kahe kuu jooksul pärast seda, kui ta sai mittevastavusest teada.
 8. Juhul kui soetatud kaubal ilmneb pretensioonide esitamise õiguse kehtivusajal puudus, võib Klient puuduse kõrvaldamiseks pöörduda ka otse remondiettevõtte poole.   
 9. Toote remonti viimisel on oluline tootele kaasa panna kõik detailid ja tarvikud. See on vajalik selleks, et toodet oleks võimalik sisse lülitada ja et toote puudused oleksid tuvastatavad.
 10. Kõikide kaupade puhul, millel oli ostmisel märge "Uuendatud", tuleb nii garantii kui ka pretensioonide esitamise õiguse kasutamiseks pöörduda Kaup24 kaubaväljastuspunkti aadressil Mustamäe tee 46, Tallinn. Nende toodete puhul otse remonti teostava koostööpartneri poole pöördumine võimalik ei ole.
 11. Tähelepanu! Kauba edastamisel remonti veenduge, et kõik oleks korrektselt pakendatud ja oht, et toode võiks transpordil viga saada on välistatud.
 12. Puuduste ilmnemisel teostatakse tootele vajalik remont alati lühima võimaliku aja jooksul. Müüja on kohustatud Kliendi kirjalikus või taasesitamist võimaldavas vormis esitatud kaebusele samas vormis vastama ja teavitama Klienti nõude rahuldamisest või kaebuse võimalikust lahendusest 15 päeva jooksul arvates kaebuse saamisest.
 13. Puuduste kõrvaldamisel ei ole Müüja kohustatud taastama või säilitama toodetele salvestatud andmeid ja informatsiooni. Need ei kuulu ka garantii alla ning andmete kaotamise ega taastamisega seotud kulutusi ei hüvitata.
 14. Koostööpartnerid, kelle poole võib remondi teostamiseks pöörduda, on loetletud alljärgnevas tabelis. Juhime tähelepanu sellele, et Kaup24 ei vastuta tootja või alloleva koostööpartneri veebilehel esitatud teabe eest.
 15. Vastavalt VÕS § 53 lg 4 p 3-le tooted , mis on kokku pandud vastavalt ostja eri nõuetele ja valikutele, mis on tehtud toote tellimise ajal, ei kehti taganemisõigus ja kvaliteetseid kaupu ei aktsepteerita tagastamiseks. Teave selle kohta, kas konkreetsele tootele kehtib käesolevas lõikes nimetatud piirang, on esitatud toote kirjelduses kaup24.ee lehel.

Mööblitoodetele kehtib 365 päeva garantii. Rohkem infot leiab SIIT.

TEATAME, et ohutu klienditeeninduse tagamiseks muutub garantiiteeninduse kord:
- Asjaolude tõttu on remontide aega praegu keeruline kindlaks teha ning need võivad olla tavalisest pikemad.
- Kui asjaolude tõttu ei ole võimalik müügijärgset teenindust õigeaegselt osutada, pikeneb Kaup24.ee-ga ühendust võtva isiku garantiiaeg.

OLULINE TEADA! Tootjad ei paku toodetele kindlustusteenuseid (pakutakse ainult standardset tootjapoolset garantiid). Kahju-, vee- ja varguskindlustuse saab soetada lisaks meie partneritelt.

Kauba esitamine kaubamärgi järgi remonti teostavatele partneritele:

Partner Tootja Kontakt
Servisa ICT

Apple – kõik seadmed (k.a   EMT garantiilised iPhone’id, eraisikutel tuleb 2.a pretensioonid poes vormistada);
Asus – sülearvutid, lauaarvutid, monitorid jne;
Benq – monitorid, projektorid, sülearvutid;
Brother – printerid ja multifunktsionaalsed seadmed; (v.a õmblusmasinad)
Dell – sülearvutid, lauaarvutid, monitorid jne;
Hannspree – televiisorid, DVD seadmed;
Iiyama – monitorid;
Lexmark - printerid ja multifunktsionaalsed seadmed;
Msi - lauaarvutid ja sülearvutid;
Toshiba – televiisorid ja Blu -Ray seadmed;
Evolveo– telefonid;
Lenovo - arvutid ja tahvelarvutid (v.a Thinkseeria ja telefonid).

www.servisaict.com
Sepise 10, Tallinn, 11415
Tel +372 66 71796
info@servisaict.ee
  

MTTC EESTI OÜ Alcatel (nutitelefonide garantiiremont), Cat (nutitelefonide garantiiremont), Meizu (nutitelefonide garantiiremont), Coolpad, HTC (mobiiltelefonide garantiiremont), Huawei(mobiiltelefonide ja tahvelarvutite garantiiremont), Lg(mobiiltelefonide, tahvelarvutite ja kellade garantiiremont), Microsoft, Motorolla, Nextbook (nutitelefonide garantiiremont), Nokia(mobiiltelefonide garantiiremont), Samsung   (mobiiltelefonide, tahvelarvutite ja kellade garantiiremont), Sony (mobiiltelefonide ja kellade garantiiremont),  ZTE, XIAOMI (mobiiltelefonide remont)

www.mttc.ee
Sepise tn 10,  Tallinn,11415
Tel 6018073
hooldus@mttc.ee
  

ARWEST OÜ

Nikon tehnika, kõik Philips-i tooted (välja arvatud arvutimonitorid),Sony telerid ja AV tooted, Nivona espresso, Delonghi, Beko, Philips/saeco espresso, Electrolux-i (siia hulka kuuluvad Aeg, Electrolux, Zannussi) tooted, BSH Groupi (siia hulka kuuluvad Bosch, Siemens, Gaggennau, Zelmer), SEB Groupi tooted (Moulinex, Krups, Tefal), Samsung telerid, kodukinod, monitorid, külmikud, pesumasinad, Indesit/ariston/Hotpoint tooted, Candy tooted. 

Ei tegele printeri, boileri ja õmblusmasina remondiga.

www.arwest.ee
Ringtee 75, Tartu, 50501
Tel. 734 4299; 7344337
arwest@arwest.ee
  

OÜ Sevi Kodumasinad

Electrolux, AEG, Zanussi, Candy (v.a. LG, Bosch, Siemens, Indesit Whirlpool ja Samsung).
Boileri garantii hooldus (Electrolux, Thermex, Ariston, ATT).
Electrolux, Philips, Ariete, DeLonghi (tolmuimejad, triikrauad, kohvimasinad, hambaharjad, rösterid, veeketjad ja muu)
.

www.sevi.ee
Pallasti 16, Tallinn, 11416
Tel: +372 636 65 25
info@sevi.ee
  

KAFO OÜ JURA

www.kafo.ee
A.H. Tammsaare tee 47, Tallinn, 11316
Tel: +372 651 8850
kafo@kafo.ee
Ülikooli 4, Tartu, 51003
Tel: +372 65182881 8288
tartu@kafo.ee
  

Overall Eesti AS Canon, HP

www.overall.ee
Lootsi 11, Tallinn, 10151
Tel. 630 0530  
hooldus@overall.ee
  

Raud OÜ Indesit, Whirlpool, Ariston - Hotpoint

www.kmh.ee
Siili 25, Tallinn, 13422
Tel: 6722990
info@kmh.ee
  

Kaup24

DLB TRADING OÜ

Proficook

www.kaup24.ee
Mustamäe tee 46, Tallinn, 10621
Tel: +372 6150026
pood@kaup24.ee
  

AS Speleta

Lg (audio-video-TV); Philips (kõik)
Samsung(audio-video-TV); JVC (TV);
Sharp(kõik); Telefunken (TV);
Finlux (TV); Hitachi(TV);
Toshiba(TV); Redmond; Tefal; Krups; Moulines; Rowenta.

www.speleta.ee
Akadeemia tee 20,   Tallinn, 12611
Tel: 6546543
speleta@speleta.ee
  

Kaup24

DLB TRADING OÜ

Kui tootjat pole nimekirjas

www.kaup24.ee
mustamäe tee 46, Tallinn, 10621
Tel: +372 6150026
pood@kaup24.ee
    

OÜ BENETEC  KETTLER; NORDICTRACK; PROFORM

Hõbekuuse tee 23, Tallinn, 12111
Tel: +372 601 0330;
+372 503 4826

 info@kettler.ee

Soone OÜ Snaige (külmikud)

Rae vald Harjumaa 75301
Tel: +3725018330

 

LG Electronics   LG

Tel: 8009990 (siseriikliku tariifiga kõne)
 www.lg.com

Renerki MIELE, SAMSUNG, BOSCH/SIEMENS, LG, YAMAHA

Tammsaare tee 134B, Tallinn, 12915
Tel: +372 651 2222
klienditeenindus@renerk.ee

KS Capital OÜ Tõukerataste/elektritõukerataste ning jalgrataste remont ja hooldus

Kesk 1, Põltsamaa, Jõgevamaa, 48105
Tel: Telefoninumber: +372 5623 5009
info@pasdrive.com

https://pasdrive.com