Velotrenažöörid

(75)

Kas soovid sporti teha ja võib olla unistad lisakilodest vabanemisest? On aeg seda teha – erinevad trenažöörid võimaldavad Sul läbida tõhusaid treeninguid ja saavutada soovitud tulemusi. Neid spordiseadmeid saad hõlpsasti oma kodus hoiustada ning erinevate programmide valik pakub huvi isegi spetsialistidele. Vali sobilik seade ja veendu ise, et liikumine on hea tuju võti!

Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Velotrenažöörid

Selleks, et säilitada head füüsilist vormi või vabaneda lisakilodest, soetavad paljud endale jõusaalikaardi. Siiski on ka alternatiivseid võimalusi kodustes tingimustes treenimiseks, kui rattaga sõit ega spordiklubi külastused ei ole variandid. Üheks selliseks on kahtlemata velotrenažööri kasutamine, mis võimaldab Sul läbida kümneid kilomeetreid ning põletada suurel hulgal kaloreid koduseinte vahelt lahkumata.

Kuidas valida parim velotrenažöör?

Velotrenažööri kasutades töötab suurel hulgal lihaseid, mistõttu on regulaarse treenimise järel tulemused väga kiiresti märgatavad. Tänased velotrenažöörid on ka äärmiselt kompaktsed, mis tähendab, et need ei võta kodustes tingimustes sugugi palju ruumi oma kokkupandavuse tõttu. Näiteks kuulub nende hulka spinningu ratas, millega mugavalt ja vastavalt koormusele nautida kas rahulikku või kiiret ja treenivat rattasõitu. 

Trenažööri valides saad valida mitmete tegurite vahel. LCD või muut tüüpi ekraan võimaldab silma peal hoida oma trenni tulemustel ja kestvusel. Kindlasti on boonuseks pudelihoidja, et aeg-ajalt värskendav sõõm võtta. Erinevad pidurdamise, hooratta ja koormuse tasemed ja tüübid võimaldavad määrata trenni efektiivsust. Kindlasti pea kinni tootja poolt märgistatud maksimaalsest kasutaja kaalu piirnormist, et mitte vigastada ennast ega masinat.

Velotrenažöörid on ka üsna atraktiivse hinnaga, mistõttu on võimalik meist igaühel soetada endale praktiline ja funktsionaalne velotrenažöör ning unustada igakuised jõusaalikaardid. Kui Sa ei ole kindel, milline konkreetne velotrenažööri mudel endale valida, siis soovitame veidi internetiavarustes ringi vaadata ning erinevate ekspertide ja kasutajate hinnanguid lugeda. Lisaks on alati võimalik nõu küsida konsultantidelt ja oma ala ekspertidelt.

Valikus on olemas tooted tuntud brändidelt nagu Christopeit, FINNLO, Hammer, HMS, inSPORTline, Intenza, Nenurodyta, Proform, Schwinn, Spokey, Zipro ning samuti kiidetud Kettler velotrenažöör.

Velotrenažööride müük Kaup24 e-poes

Laia valiku erinevaid sportimisvahendeid leiad kaup24.ee e-poest, kust võimalik kvaliteetne trenažöör eriti soodsa hinnaga soetada. Meie tootevalikusse kuuluvad muuhulgas sellised nimekad brändid nagu Evo Rower, Reebok, Insportline, Adrenalin, Spokey, Floryda, HMS One, Kettler, Life Gear, Christopeit jt, mistõttu võid kindel olla, et leiad midagi ka kõige nõudlikumale maitsele. Kahtlemata soovitame endale sobiliku trenažööri soetada just e-poest, sest sel moel on võimalik säästa nii aega kui raha. Vali endale sobilik trenažöör välja ning alusta kodus treenimisega. Regulaarsel treenimisel ei anna tulemused kaua oodata ning võid peagi uhkustada kaunite kehavormidega.

Tutvu meie valikuga ja soeta velotrenažöör juba täna!