Treeningkeskused

(15)

Treeningkeskused on multifunktsionaalsed vahendid koduseks treenimiseks. Nendes on mitu erinevat treenimisvõimalust pandud kokku ühele masinale - nii sobivad need hästi koju, kui ruumi kõikide masinate jaoks eraldi ei ole. Oluline toodet valides ongi jälgida suurust ja kaalu, et need kindlasti planeeritavasse kohta mahuksid. Meie veebipoe valikus olevate treeningkeskuste juurde kuuluvad näiteks lõuatõmbekang ja kõhulihaste treeningpink. Samuti saab treenida ka palju muid lihasrühmasid. Tähtis on üksi treenides ettevaatlikult, seetõttu soovitame kinni pidada treeningkeskuste kehakaalu piiridest, et treeningud mööduksid ohutult. Tutvu veebipoe valikuga ning hakka enda kodust treenimisnurka sisustama juba täna!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Treeningkeskus

Kas oled parasjagu ehitamas koju jõusaali, kuid ruumi on vähe või oled ise pigem minimalistlik eelistad multifunktsionaalseid vahendeid? Treeningpink sobib sel juhul Sinu koju ideaalselt - selle abiga on võimalik teha mitmekümneid erinevaid harjutusi, et treenida oma lihaseid, arendada tugevust ja vastupidavust ning elada tervislikku eluviisi.

Kuidas valida parim treeningkeskus?

Treeningkeskused on multifuktsionaalsed vahendid, millega on võimalik treenida nii rinna, õlgade, käte, jalgade, tuharate ja teisi lihaseid efektiivselt. Siiski on mudelid erinevad, mis tähendab omakorda seda, et keskuste peal saab sooritada erinevaid harjutusi, mistõttu on oluline kõigepealt selgitada, mis eesmärgiks Sa keskust otsid. Näiteks reguleeritava köieveduga masinad aitavad ideaalselt treenida käte ja rinna lihaseid ning raskuste tõstmiseks on vajalik keskus, kuhu asetada kang koos raskustega. Keskustel võiks olla reguleeritav iste, et tagada kasutaja maksimaalne mugavus. Selleks, et tutvuda lähemalt masinate võimalustega, loe kindlasti läbi silma jäänud toote kirjeldus.

Seejärel on oluline veenduda treeningkeskuse kaalus ja suuruses. Kui jõusaalis on ruumi vähe, on mõistlik valida vahend, mille suurus on väiksem. Kaalust oleneb vahendi transportimine ning selle stabiilsus. Igaks juhuks soovitame soetada vahendite alla mati, mis kaitseb põrandad võimalke vigastuste eest, kui vahend peaks nihkuma. Kindlasti pea kinni vahendite maksimaalse kasutaja kehakaalu piirnormist. Vahendite kasutamisel ole ettevaatlik ning vajadusel konsulteeri eratreeneriga, et veenduda tehtavate harjutuste õigsuses ning mitte endale kogemata viga teha.

Treeningpinkide valikut pakuvad jõusaali varustuse tuntud ja usaldusväärsed tootjad nagu Body Fitness, Body Craft, Body Solid, Christopeit, FINNLO, Hammer, HMS, inSPORTline, Kettler, Steelflex ja paljud teised.

Trenažöör ja muu jõusaali varustuse leiad Kaup24 e-poest!

Kaup24 veebipoest leiad kõik vajalikud jõusaali vahendid ülisoodsa hinnaga, millele aitavad kaasa veelgi sageli toimuvad sooduskampaaniad ja pakkumised. Meie veebipood pakub Sulle võimalust valida, kas soovid kaupa kätte saada pakiautomaadi (väiksemate kaupade puhul), kulleri või esinduse vahendusel ning kas soovid maksta täissumma väärtuses või järelmaksuga. Samuti kehtib igale ostule 2 nädalane ostugarantii, mistõttu ei pea Sa muretsema veebipoes ostlemise pärast.

Tutvu meie valikuga ja muuda oma kodune jõusaal just selliseks nagu Sul vaja on!