Sõudeergomeetrid

(11)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Sõudeergomeeter

Sõudeergomeeter on suurepärane vahend, et treenida erinevaid lihasgruppe, alandada efektiivselt kaalu ning arendada vastupidavust, painduvust ja koordinatsiooni. Selleks pakume võimalust osta just endale meelepärase sõudeergomeetri koju või jõusaali.

Kuidas valida koju või jõusaali sõudetrenažöör?

Osad mudelid on ka kokkupandavad, mistõttu on nende hoiustamine mugav ning nii hoiad nendega tunduvalt rohkem ruumi kokku. Sellised masinad sobivad ideaalselt koju, kuid kui oled otsimas masinat jõusaali, on mõistlik hoida suurem ja funktsionaalsem masin.

Igal vahendil võiks olla LCD ekraan, mis näitaks tehtud tõmbeid, tõmbeid minutis, põletatud kaloreid ning vajadusel kellaaega. Paljude mudelite korral saab valida monitoril erinevaid treeningprogramme, mis muudavad Sinu treeningkava mitmekülgsemaks.

Efektiivse treeningu jaoks oleks mõistlik leida trenažöör, mille raskused oleksid reguleeritavad. Selleks on osadel seadmetel olemas hüdrosilindrid ning mitu erinevat raskusastet, kuid vajadusel saab osta lisatarvikuna raskusi juurde. Raskuste kasutamisel kindlasti ära vali kohe kõige raskemaid raskusi arvates, et toimivad kuidagi efektiivsemalt treeningule kaasa. Tegelikkuses võid teha sellega just endale karuteene ehk ehk üle pingutada oma lihaseid ning ennast vigastada. Seetõttu on mõistlik alustada kergest tõmbejõust ning vaikselt liikuda raskema poole.

Enne sõudeergomeetril treenimist tuleb seadistada monitori kõrgus nii, et pea oleks loomulikus asendis vaatega ette, ja seadistada jalad hoidjale vastavalt jalanumbrile.

Meie valikust leiad ergomeetreid jõusaali varustuse tootjatelt nagu Christopeit, Finnlo, Hammer, HMS, inSPORTline, Kettler ja paljud teised. Enne ostu kindlasti tutvu tootekirjelduses oleva informatsiooniga, et veenduda toote sobivuses ning tutvuda toote teiste omadustega.

Sõudeergomeeter müük Kaup24 e-poes

Kaup24 e-poest leiad erinevaid jõusaali vahendeid koju ülisoodsa hinnaga, mida alandavad veelgi erinevad sooduskampaaniad ja pakkumised. .Meie veebipoest leiad lisaks paindlikud kättesaamise ja maksmise võimalused - Sina saad valida kas soovid kaupa kätte saada kulleri, pakiautomaadi (väiksemate toodete puhul) või esinduse vahendusel ning vajadusel maksta ka järelmaksuga. Igale ostule kehtib 2 nädalane ostugarantii, seega kui soetatud toode ei vasta päris Sinu ootustele või eesmärkidele, on Sul õigus see ümber vahetada mõne muu toote vastu või see lihtsalt tagastada.

Tutvu valikuga ja muuda treenimine mugavaks ja meeldivaks!