Hantlid, kangid, raskused

(173)

Kas tunned, et treeningul puudub piisav koormus ja võib olla soovid oma spordiprogrammi mitmekesistada? Sellisel juhul vajad raskusi, hantelid ja muid tarvikuid, mida saad kergesti rakendada nii salenemiseks kui ka erinevate lihasgruppide tugevdamiseks. 

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Hantlid, kangid ja muud raskused

Tänasel päeval on oma keha vormis hoidmiseks väga palju erinevaid võimalusi. Lisaks jõusaalile on võimalik enda eest hoolitseda ka kodustes tingimustes. Selleks läheb tarvis vaid teatud treeningvahendeid ning üheks selliseks on kindlasti hantlid, kangid ja erinevad raskused. 

Millised raskused valida?

Hantlitega treenimine muudab rasvapõletuse tunduvalt kiiremaks, mistõttu kasutatakse hantleid muuhulgas ka sörkimisel. Kõige sagedamini kasutatakse raskuseid aga eelkõige lihaste vormimiseks, mistõttu on hantlid ja kangid just meeste hulgas kõige populaarsemaks ja armastatumaks treeningvahendiks. Naiste seas on enam levinud hantlid.

Hantlid on suurepärased raskused oma mugavuse tõttu - nendega treenimine on võimalik isegi kodus. Kangidele on võimalik paigutada suuremaid raskusi, mis sobivad ideaalselt juba kogenud jõutõstjatele. Sarnase eesmärgiga on ka erinevad raskused, kuid eriti efektiivseks variandiks on jalaraskused. Raskused jalgadele ja käeraskused tagavad lihaste kiire treenimise ning tugevuse ja vastupidavuse arendamise.

Tõsine ja efektiivne treening on äärmiselt kasulik ning teinekord on hea kasutada lisaks veel ka raskusvööd ja soovi korral kasutusele võtta ka raskusvest, mis vallandab keha suurema higistamise, mis omakorda aitab suuresti kaalu langetamisele ja vastupidavuse suurendamisele kaasa. 

Hantlite, kangide ja muu raskuste valimisel on oluline, et kohe mitte valida kõige raskemad, et vältida võimalikke vigastusi. Nii hantlite kui ka teiste raskuste puhul on oluline alustada väiksemast raskusest ning minna aeglaselt üle raskemate peale. Siiski tuleb mõista, et ka kõige kergemad raskused ei pruugi anda tulemusi. Seetõttu on oluline teada oma jõuvälja ning sellest lähtuvad raskused. valida.

Tänasel päeval on treenimine äärmiselt populaarne, kuid kindlasti ei tohiks ära unustada ka korralikku ja tasakaalustatud toitumist, mis samuti kaalu langetamise või kasvatamise juures väga oluline. Lisaks täiskasvanutele soovivad ka lapsed treenimisel kampa lüüa, mistõttu tasub koju soetada ka veidi kergemad raskused, et nii terve perega koos lõbusalt trenni teha.

Raskused, kangid ja hantlid müük Kaup24 e-poes

Kas oled parasjagu hantlite, kangid või raskuste otsinguil? Hea hinnaga kvaliteetseid treeningseadmeid leiad kaup24.ee e-poest. Meie tootevalik on tõeliselt lai ning endale sobivad vahendid leiab kindlasti ka kõige nõudlikum sportlane. Teiste hulgas leiab meie e-poest sellised tuntud tootjad nagu Kettler, Insportline, Profit, Fendt, Dumbell jpt. Meie tootevalikust leiad endale nii kroomitud, vinüülist kui neopreeniga kaetud mudelid, mistõttu võid kindel olla, et leiad midagi ka kõige nõudlikumale maitsele. Kindlasti tasub hantlid ja kangid tellida endale mugavalt e-poest, sest nii on võimalik kokku hoida nii raha kui aega. Vali endale kõige meelepärasemad spordivahendid välja ning alusta oma keha eest hoolitsemisega juba nüüd!