Trenažöörid, treeningvahendid

Soovitame kõigile, kes hoolivad oma tervisest, kuid kel pole jõusaali külastamiseks piisavalt vaba aega, osta koju treeningvahendeid. Võite alustada treenimist, mis ei nõua eriväljaõpet, kõige lihtsamat tüüpi trenažööridega, valides treeningu raskusastme oma äranägemise järgi. Isegi väikeses korteris ei vaja te hantlite, pinkide ja astmete paigutamiseks palju ruumi ning isegi majja sobivate suuremate trenažööride hulgast saate valida kokkupandavad mudelid. Hea füüsilise vormi säilitamiseks võiksite treenida 30–40 minutit päevas. Meie e-pood sisaldab seadmeid selja, kõhulihaste, tuharate ja muude lihasrühmade treenimiseks. Võite kindel olla, et leiate treažööri, mis vastab kõige paremini teie vajadustele ja rahalistele võimalustele.

Trenažöörid 

Head füüsilist vormi on võimalik nüüd isegi kodust lahkumata saavutada- kodust treeningvarustust on võimalik kasutada nii lihtsateks harjutusteks kui ka väikse jõusaalina, mis aitab saavutada samasuguseid tulemusi, nagu professionaalses spordiklubis treenides.  

Naiste treeningvarustusse kuuluvad tavaliselt võimlemistarvikud, hüppenöör ja muud fitness seadmed, kuna levinud arvamuse kohaselt ei sobi suured musklid õrnema soo esindajatele. Lihasmassi suurendamisel on abiks järjepidev töö hantlite ja muude raskustega, samal ajal vastupidavust ja rasvade põletamist stimuleerivad jooksulint ja jalgrattatrenažöör. Isegi kui jalgrattaga ei ole võimalik sõita, saad mugavalt treenida trenažööriga oma kodus.

Meeste tähelepanu on suunatud pigem jõutreeningule- igaüks soovib olla tugev ja sitke. Heas vormis keha on muutumas üha populaarsemaks ning mida kiiremini treenima hakata, seda lihtsam on saavutada soovitud tulemusi, mistõttu tasub lastele juba varases eas anda võimalus aktiivselt aega veeta.

Sõltuvalt võimalusest saab treeningvarustust paigaldada kodus eri asukohtadesse: kui ei ole palju ruumi, kuid soovid sellegi poolest liikuda, saad osta stepipingi ning kui ruumi on rohkem ja soovid paremaid tulemusi saavutada, sobivad multifunktsionaalsed treeningseadmed kogu kehale, näiteks sõudeergomeeter. Kuigi sport peaks keskenduma vaid tervisele ja heaolule, siis rasvapõletuse trenašöörid on üks kõige tõhusamaid viise, kuidas jõuda parema peegelpildini. Elliptiliste treeningmasinate kasutamisel on tulemus ilmne, mistõttu paljud otsustavad selle kasuks. Otsustades hoolitseda nende või teiste spordikaupade eest, tekib sageli küsimus, millised on kõige sobivamad fitness-seadmed, kuid teiste kasutajate tagasiside ja erinevad arvustused aitavad lihtsamini otsustada. Kuid see, mis toimib ühe inimese puhul ei pruugi teisel töötada​​- sel põhjusel on oluline eelnevalt täpsustada oma eesmärke ja valida treeningseadmed, mis nende täitmisele kaasa aitavad. Kõhu- ja seljalihased on vaid paar lihasgruppi, kuid on oluline teada, mille treenimisele oma keha puhul keskenduda.

Uusim suundumus fitnessis on smart-trenažöörid, mida on võimalik ühendada väliste seadmetega - tahvelarvutite, mobiiltelefonide, nutiteleritega. Neid kasutades on Sul võimalus salvestada ja analüüsida oma tulemusi ning treenida virtuaalses keskkonnas- mägedes, maailma eri linnades, jalgratta võidusõiduradadel. Mõned seadmed võimaldavad korraldada virtuaalse võistluse teiste sportlastega.

Kas otsid multifunktsionaalseid treeningseadmeid erinevateks eesmärkideks? Kutsume Sind külastama kaup24.ee e-poodi, kust leiad kogu vajaliku varustuse käte, selja ja muude kehaosade treenimiseks soodsa hinnaga.  Siin on kõik treeningseadmed müügil madalama hinnaga ning neile, kellele meeldib planeerida oma eelarvet, võivad tasuda liisinguga- sel viisil on võimalik kulusid jaotada ning soetada vajalikud kaubad.

Ostuprotsess on väga kiire ja mugav- treeningvahendite tellimine internetist võimaldab vaid mõne klikiga soetada oma lemmik spordivahendid. Meie tootevalikus ootavad Wonder Core, Otto, Orbitrek, Finnlo, Fitmaxx, Hammer, Hoist, Kettler, Cybex, Cardio Twister, Christopeit, Milon ja teiste tootjate spordikaubad, mis aitavad soovitud tulemusi kiiremini saavutada ning sagedased kampaaniad võimaldavad veelgi rohkem raha säästa.

Millised on kõige populaarsemad tooted kategoorias - trenažöörid ja treeningvahendid?

Milline jooksulint koju valida?