Võrkpall

Võrkpall

Võrkpall on juba aastakümneid armastatud spordimäng kui ka lõbus ajaviide rannas. Nagu iga spordiga, on iga spordialaga oluline leida õige ja kvaliteetne varustus, et mäng sujuks mugavalt ja vigadeta. Varustuse hulka kuulub üldiselt võrkpalli pall, võrk ja kaitsmeid. Kuigi võib tunduda, et nende valimine ei tohiks keeruline olla, võib nii mõnestki väikesest asjast oleneda päris palju.

Kuidas valida parim võrkpalli varustus?

Võrkpall peaks olema kerge ning tunduma käes mugav. Üldiselt kasutatakse nende valmistamiseks nahka või mikrokiude. Palli suuruse valimisel lähtu kasutaja vanusest. Laste puhul sobivad pallid, mis on 200-250 grammi vahemikus ning 250-280 grammi kaaluvad pallid sobivad täiskasvanutele. Pall peaks olema jäik, mida saab kontrollida surudes näppe vastu palli. Põrgatades peaks pall kätte tagasi põrgatama, mis näitab kas pall on kvaliteetne ja piisavalt kerge. Lisaks saad valida erinevate värvides ja disainidega pallide vahel - nii leiad meelepärase nii endale kui ka lapsele.

Võrkpalli võrk peaks olema tugev, stabiilne ja välitingimustes mängides ilmastikukindel. Paljud võrgud on reguleeritavad, mistõttu sobivad need mistahes vanusele ja pikkusega mängijale. Iga võrguga tulevad kaasa kõik vajalikud paigalduseks mõeldud elemendid ja kott, millega võrku transportida.

Nii laste kui täiskasvanute ohutuse mõttes oleks mõistlik soetada võrkpalli kaitsmed, et kiires mänguhoos kogemata kukkudes endale mitte liiga teha. Spetsiaalsest materjalist põlvekaitsmed kaitsevad põlvi tugevate löökide ja kukkumiste eest.

Meie valikust leiad suures valikus võrkpalli varustust oma ala ekspertidelt, kes on omanud kogemust võrkpalli varustuse tootmises juba aastakümneid. Nendeks on näiteks brändid nagu Spokey, Mikasa, Allright, Molten, Spalding, Atom, Exit ja paljud teised.

Miks osta spordimängude tarvikuid Kaup24 e-poest?

Suures valikus sportmängude vahendeid ja tarvikuid leiad ülisoodsa hinnaga Kaup24 e-poest. Meie juurest leiad äärmiselt paindlikud kauba kättesaamise ja maksmise võimalused - kauba saad kätte kas kulleri, pakiautomaadi või esinduse vahendusel ning maksta saad isegi väiksemaid summasi järelmaksuga. Ära unusta soetada kaupa sooduskampaaniate ajal - nii säästad niigi soodsatest hindadest veelgi.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!