Võitluskunst

(152)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Poks, MMA ja muu võitluskunst

Võitluskunstid on ühtviisi populaarsed nii laste kui täiskasvanute seas. See on ideaalne viis ennast suurepärasesse füüsilisse vormi viia ning ka professionaalsel tasemel häid tulemusi saavutada. See spordiala nõuab aga asjakohaseid treeningvahendeid nagu poksikott, -kindad, sobivad riided jms. 

Kuidas valida sobivad vahendid ja tarvikud?

Poksimise harrastamiseks on asendamatu poksikindad ja poksikott. Kinnaste eesmärk on vältida nii treenides kui võisteldes ennetada vigastusi. Kindaid on olemas nii pärisnahast kui ka kunst nahast. Vastupidavus on nendel sama, kuid pärisnahast kindad üldjuhul välimuselt uhkemad, mistõttu on nende hind ka veigi kõrgem võrreldes kunstnahast kinnastega. Kasutaja kaalust lähtuvalt tuleb valida ka kinda kaal - kergema kaaluga võistlejatele sobib kinnas 8-10 untsi vahel ning raskematele kuni 12 untsi. Kinnas peaks käes hästi istuma, mistõttu on kindad olemas erinevates pikkustes ja laiustes. Ideaalne kinnas omab kinnitusrihma ja side või aluskinnas. Poksisidemed ja aluskindad on meie valikus ka täiesti olemas.

Rippuvaid poksikotte liigitatakse vertikaalseks ja horisontaalseks. Vertikaalsed poksikotid sobivad otse ja kaarega löökidele, horisontaaselt aga alt ja ülevalt tehtavate löökidega (näiteks põlvelöökideks). Seisvad poksikott võib olla ka inimese torso kujuline, mis aitavad arendada täpsust ja koordinatsiooni ning suuremad ja raskemad poksikotid arendavad löögijõudu. Laste poksikott peaks olema võrreldes tavalise poksikotiga kergem ja pehmem, et laps ennast kogemata ei vigastaks.

Kui tegeled näiteks Judoga, on vajalik leida ka sobiv judo kimonoKubemekaitse sobib igaks võitluskunsti tarbeks, sest võisteldes või treenides partneriga võib paraku juhtuda õnnetusi ning ka kõige õrnemad keha piirkonnad viga saada.

Võitluskunstidega tegelemine sobib näiteks lastele suurepäraselt, sest see on hea viis oma energia suunamiseks ja kulutamiseks. Kindlasti tasub endale ka koju sobivad poksimistarbed muretseda, sest nii on lapsel igal ajal võimalus soovi korral oma lemmiktegevusega tegelda. Kindlasti tasub soetada kvaliteetsed treeningvahendid, sest nii tagad ka tunduvalt paremad sportlikud tulemused.’

Meie e-poest leiad sellised tuntud poksivarustuse tootjad nagu Everlast, Hammer, Royal, Windy, Rdx, Reebok, Twins, Yokkao, Iron, Adidas, Dragon, Fairtex, Falco, Green Hill, Grant, Lonsdale jt, mistõttu võid kindel olla, et leiad midagi ka kõige nõudlikumale maitsele. 

Poksikindad ja poksikott müük Kaup24 e-poes

Oled parasjagu poksivarustuse otinguil? Laia valiku soodsa hinnaga sportimistarbeid leiad kaup24.ee e-poest. Meie e-poest leiad kvaliteetsed võitluskunstidega tegelemiseks vajalikud tarbed eriti soodsa hinnaga. Kindlasti tasub poksivarustus soetada endale just e-poest, kus tellimuse täide viimine ääretult lihtne – kõik on võimalik vaid mõne nupule vajutusega ning juba varsti saabub tellitud kaup Sulle mugavalt otse koduukse taha. 

Vali sobiv poksivarustus välja ning alusta treeningutega juba nüüd!