Sulgpall

(64)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Sulgpall

Kas teadsid, et sulgpalli esimesed juured on võtnud aset juba 3000 aastat tagasi Kreekas ja Egiptuses? Sulgpall ehk badminton on olnud armastatud spordiala või hopi ka Eestis. Seda võivad mängida nii täiskasvanud kui lapsed, kuid oluline on leida selleks õige varustus. Kaup24 meeskond on kirjutanud selleks väikese kokkuvõtte, kuidas võiksid selleks vajalikud tarvikud valida.

Kuidas valida sulgpalli varustust?

Sulgpalli reeglid ütlevad, et sulgpalli mängimiseks vajalik muretseda sulgpalli pallid, sulgpallireket, sulgpallivõrk. Kõik need võid muretsed üksikult vastavalt maitsele või ka komplektidena. Sulgpalli komplekt sisaldab endas kõike vajalikku ilma, et Sa peaksid iga asja eraldi ostmise üle muretsema.

Sulgpalli reket võib olla alumiiniumist või grafiidist. Mida kallim reket, seda vastupidavam toode on, kuid üldiselt on reketite raamid sama vastupidavad. Isegi, kui reketi võrk või keeled peaksid katki minema, on võimalus need alati ümber vahetada. Seejärel tuleb tähelepanu pöörata reketi pea raskusele - raske peaga on võimalik teha kõrgeid ja kaugeid lööke, kerge reket sobib ideaalselt parrismängus kaitseks ja kiireteks liigutusteks ning tasakaalustatud pea sobib erinevate mänguliikide mängimiseks. Reketi vars võib olla paindlik või jäik. Paindlik reketi vars tagab hea löögitugevuse, jäik aga parema täpsuse. Raskem käepide annab löögile rohkem jõudu, kuid õhem käepide võimaldab muuta hoiet kergemini ning teha kergelt ja kiirelt erinevaid lööke.

Sulgpalli pallid on üldiselt plastikust, EVA vahust. Nailonist ja sulgedest pallid on üldiselt veidi kallimad, kuid ka vastupidavamad ning on võimalik valida erinevate kiiruste vahel. Palle müüakse enamasti komplektidena, mistõttu on palli kadumisel või vahetamisel kohe mugav ja käepärast uus võtta.

Sulgpallivõrk on võimalik valida erinevates paksustes ja pikkustes. Üldiselt on võrgu valimine maitse eelistus, kuid väiksemad võrguvahed tagavad sujuvama mängu, kuna pall ei jää võrku kinni. Võrgud peaksid vastama rahvusvahelistele nõuetele ning võiksid ideaalis olla ka kergest paigaldatavad ja transporditavad.

Pesapalli varustust pakuvad selleks Avento, Cariton, Get & Go, HMS, Kita, Nils, POKORNY-SITE, REDOX, Rucanor, Schildkrot, Spartan, Spokey, TALBOT TORRO, Wish, YONEX ja paljud teised. Kui Sul on veel lisaküsimusi, võid need julgelt jätta tootekirjeldusse või võtta ühendust meie klienditeenindusega telefoni või meili teel. 

Miks osta sulgpalli pallid, sulgpallivõrk, sulgpallireket ja muu varustus Kaup24 e-poest?

Kaup24 veebipoest leiad kõik vajaliku kiirelt ja mugavalt, sest valikut pakuvad vaid oma valdkonna eksperdid või tootjad, kes omavad juba kogemust aastakümneid. Lisaks pakume meie suurepärased hindu, mida alandavad veelgi erinevad sageli toimuvad sooduskampaaniad või pakkumised. Tutvu ka meie maksu- ja ostutingimustega - näiteks kehtib igale ostule 2 nädalane garantii, maksta saad ka järelmaksuga ning kauba saad kättte kas pakiautomaadi, kulleri või esinduse vahendusel. 

Tutvu meie valikuga ning muuda sulgpalli mängimine täisväärtuslikuks!