Liigesetoed ja -kaitsmed

(135)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Ortoos, rühi korrigeerija, toed ja muu spordimeditsiin

Ortoos on liigeste või jäsemete toetamiseks mõeldud vahend. Erinevad korrigeerijad, toed ja vahendid aitavad leevendada ja isegi ravida erinevaid spordist tulenevaid vigastusi ja nihestusi ning kaitseb ka edaspidi liigeseid sportimisel või raske töö tegemisel. Selleks on kirjutanud Kaup24 meeskond väikese kokkuvõtte või ülevaate, kuidas vajalikud ortoosid ja muud tooted valida.

Kuidas valida sobiv ortoos?

Enne ortoosi valimist on mõistlik pidada nõu arstiga ning seejärel valida ortoos vastavalt probleemile või piirkonnale. Näiteks nõgusa selja puhul võib abiks olla rühi korrigeerija, mis on üsna levinud arvutikasutajate hulgas. Arvutikasutajatele võib olla abiks ka randmetugi, kuid samas sobib see kasutamiseks ka raskete treeningute ajal. Põlvetugi sobib põlve valu vähendamiseks, põlveliigese stabiliseerimiseks, Schlatteri tõbe puhul, põlvekedra kõõluse valu korral ja muude murede korral. Õlatugi sobib põimikukahjustse, kõõluste nihestuse, verevalumite, põletiku, õla närvikahjustuste leevendamiseks ja ravimiseks. Salendav vöö on abiks figuuri ja tervise hoidmiseks, sobib aeroobseks treeninguks, kehakaalu langetamiseks või matil harjutuste tegemisel. Lisaks leiad toed ka küünarnukile, hüppeliigesele, kannale, pahkluule, alaseljale, säärele ja teistelegi piirkondadele.

Enamus tooted on reguleeritavad, kuid osad tuleb välja valida erinevates suurustes. Selleks tutvu tootekirjeldustes oleva infoga ning suurustabelites, mille järgi valida toode, mis ei kukuks ära ega pigistaks. Selleks pakuvad suurt valikut ortooside valmistajad nagu Case, HMS, inSPORTline, Kita, Mad Max, Rucanor, Spokey, TEMTEX, U-care, Vibroaction ja paljud teised. Kui Sul on silma jäänud ortoosi kohta küsimusi, saad need esitada tootekirjeldusse või võtta ühendust meie klienditeenindusega telefoni või e-kirja teel.

Miks osta spordimeditsiini tooted Kaup24 e-poest?

Kaup24 veebipoest leiad suures valikus tooteid nii sportimiseks kui sporti käigus liigeste ja keha kaitseks mõeldud tooteid. Lisaks pakub Kaup24 veebipood suurepäraseid hindu - isegi kui peaksid leidma mõnest teisest veebipoest sama toote odavamalt, on Sul võimalus lilla siltide puhul saada hinnavahest tingitud summa tagasi saada. Ära unusta ära kasutada võimalust soetada tooted ka sooduskampaaniate või pakkumiste ajal, et säästa veelgi.

Tutvu meie valikuga ning osta sobiv ortoos juba täna!