Spordikotid

(1034)

Spordikott on mugav ja käepärane kott neile, kes käivad trennis või reisimas. Suured spordikotid on väga praktilised: need mahutavad palju, neil on tavaliselt mitu kandmisvõimalust, tühjana olles ei võta nad palju ruumi ning need kaaluvad oluliselt vähem kui kohvrid. 

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Spordikott, trennikott ja seljakott

Igas peres võiks olla üks korralik suur spordikott ja lisaks mitu väiksemat. Spordikotid sobivad ideaalselt trenni, kuid ka oma suure mahu tõttu ka reisile või matkale. Valikus on nii suured spordikotid kui ka väike spordikott, mistõttu saad valikust leida just endale meelepärase. 

Kuidas valida sobiv spordikott?

Tekstiilist või nahast õhku läbilaskev või spetsiaalsete õhutusavadega spordikott on üks mugavamaid viise mahutada ühte kandamisse korraga palju asju: rõivad, jalatsid, pesemisvahendid, sülearvuti kui palju muud tarvilikku. Sise- ja välistaskud on lukuga suletavad, andes võimaluse väiksemad erinevad asjad omaette ära paigutada - võtmed, kaardid jms.

Spordikotid on head ka reisile minnes, mõningatel mudelitel on rattad all, mis teeb nende kaasas kandmise eriti lihtsaks. Lisaks suure mahu tõttu on võimalik kaasas kanda suures koguses asju ilma, et peaks hakkama kõige jaoks eraldi kotti otsima.

Meeste spordikotid on sageli soliidsetes tumedates toonides ning naiste omad naiselikes värvides, mistõttu leiad kindlasti valikust endale meelepärase kiirelt. Mõnel mudelil on kaasas eraldi väiksem kott hügieenitarvetele. Õlarihmasid saab reguleerida, ergonoomilised rihmapadjad muudavad koti transportimise mugavamaks ning osad mudelid omavad helkureid, et tagada turvalisus õhtusel ajal.

Kooliõpilased ja tudengid eelistavad spordikotti tavalisele seljakotile. Sellesse mahub rohkem asju ja ei ole vajadust käia ringi mitme eraldi kotiga. Siiski tuleb spordikotiga tähelepanu pöörata oma selja asendi hoidmisele, mida seljakott aitab rohkem hoida.

On ka spetsiaalsed laste spordikotid. Need on sageli lõbusates ja erksates värvides -  tüdrukutele roosades ja lillades ning poistele pigem sinistes ja rohelistes toonides. Kottidel võib olla mõne populaarse animakangelase pilt või siis noortepärased sümbolid ja kirjad. Kusjuures on hea nipp lasta lapsel ise endale meeldiva disainiga kott valida - nii naudib koti kandmist laps rohkem. Vahel on laste spordikotiga kaasas pinal või väike jalatsikott.

Spordikottide hinnad ulatuvad seinast seina. Odavad spordikotid on ülesehituselt lihtsamad, näiteks ei ole neil sageli kotipõhjas lisatugevdust, neil on vähem funktsioone, reguleerimisvõimalusi ja taskuid. Koti vastupidavus sõltub suuresti kandmissagedusest ja kasutusest. Kui sellega heaperemehelikult ümber käia, võib ka odav mudel hästi vastu pidada.

Miks osta spordikott Kaup24 e-poest?

Kaup24 e-poest leiad kõik vajaliku kiirelt ja ülisoodsa hinnaga. Lisaks kehtib igale ostule 2 nädalane garantii - kui ostetud toode ei sobi, on Sul võimalus see tagastada või ümber vahetada. Ära unusta ära kasutada võimalust soetada tooteid veelgi odavamalt sooduskampaaniate ajal.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!