Korvpall

Korvpall

Korvpall on levinud ja tuntud sportlik mäng, mida saab mängida nii vabal ajal kui ka professionaalsel tasemel. Siiski on mõlemal korral oluline tagada kvaliteetne ja vastupidav varustus, et mängimine sujuks mugavalt, meeldivalt ja turvaliselt. Ükski korvpalli mäng ei ole õige või isegi võimalik kui puudu on kvaliteetne pall, korvpallilaud ja korv.

Kuidas valida korvpalli vahendeid?

Kõige olulisem vahend on tõenäoliselt korvpalli pall. Korvpalli pall tuleb valida vastavalt sellele, kus on plaan mängida ning kes on mängijaks. Õue asfaltteed ja võimla põrand on oma jäikuse poolest üsnagi erinevad, mistõttu on oluline leida pall, mis oleks kas indoor, outdoor, või indoor/outdoor. Siseruumide ehk indoor pallid on üldiselt valmistatud nahast või mõnest muust sünteetilisest materjalidest, et võimlas või muus siseruumis oleks põrgatamine võimalikult mugav. Kare asfalt võib selle palli kiirelt ära rikkuda, mistõttu tuleks valida outdoor pall. Indoor/outdoor pall ei ole kvaliteedilt võib-olla kõige parem, kuid sobib kasutamiseks nii välis- kui sisetingimustes. Palli suuruse valimine oleneb kasutaja vanusest ja soost.

Korvpallilaud on võimalik soetada nii saali kui õue. Selleks on olemas alustega mobiilsed lauad, mida on võimalik ratastega liigutada, ning statsionaarsed lauad, mida on võimalik betooniga õue väljakule kinnitada. Valida võid ka korvpallilaud jalaga, mis sobib nii õue kui võimlasse, kuid selle stabiilsus ei pruugi olla kõige parem. Võid valida ka laua, mis on kinnitatav seina külge.

Lisatarvikutena saad välja vahetada korvpalli võrgu, rõnga või osta lisaks vile, transpordi koti, manomeetri, pallipumba ning muudki, mis täiustavad mängu.

Miks osta sporditarvikud Kaup24 e-poest?

Kaup24 pakub suures valikus sporditarbeid kogule perele ülisoodsa hinnaga. Meie valikust leiad tooteid vaid oma valdkonna ekspertidelt ning tootjatelt, kellel on kogemust juba mitukümmend aastat. Lisaks pakume paindlikke ostu- ja maksetingimusi - näiteks saad Sina valida kuidas soovid kaupa kätte saada (pakiautomaat väiksemate toodete puhul, kuller või läbi esinduse) ning vajadusel kasutada ka järelmaksu võimalust mistahes summade puhul.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!