Käimiskepid

(54)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kepikõnd - käimiskepid, kõndimiskepid, matkakepid

Aktiivsed vabaaja tegevused on muutumas üha populaarsemaks ning inimesed leiavad enda jaoks üha uusi ja ägedaid spordialasid, millega tegeldes nad end äärmiselt õnnelikena tunnevad. Üheks selliseks on kahtlemata kepikõnd, mis on sobilik kõikidele inimestele olenemata nende vanusest, treenitusest ning varasematest vigastustest.

Me kõik teame, kui kasulik on liikumine meie tervisele ning seetõttu on kepikõnni harrastajaid tänavapildis üha rohkem ja rohkem. Kepikõnd võimaldab Sul põletada tunduvalt enam kaloreid kui tavaline kõndimine ning lisaks sellele mõjub see ka tunduvalt suuremale hulgale lihastele.

Kuidas valida sobivad kepid?

Kui oled parasjagu otsimas alternatiivseid sportimisvõimalusi, siis on kepikõnd ideaalne lahendus, kuidas veeta vaba aega ning saavutada sealjuures ka suurepäraseid füüsilisi tulemusi. Erinevad kepid on mõeldud erineval pinnasel kõndimiseks ning lisaks sellele tuleb enne keppide soetamist kindlaks teha ka enda jaoks sobivate keppide kõrgus. On oluline, et kepid vastavad Sinu pikkusele, et nende kasutamine oleks mugav ja efektiivne. Õige pikkuse leidmiseks tuleb arvestada, et kepi hoidmisel peaks tekkima õlavarre ja küünarvarre vahele nii-öelda täisnurk. Kepid peaksid olema 50 cm inimese enda kogu pikkusest lühemad. Osad kepid on õnneks reguleeritavad. Maastikust oleneb keppide otsade teravus. Teravad otsad sobivad maastikul kõndimisel ja isegi tugeval jääl. Kui Sul on eesmärk kepikõndi teha asfalt teel, ei ole terav ots nii oluline.

Keppide materjalist oleneb keppide vastupidavus. Üldiselt metall ja sarnased materjalid on vastupidavamad. Kindlasti pööra tähelepanu ka käepidemetele, et need oleksid ergonoomilised, mugavad ning toetaksid kõndimist. Teravatele otstele on võimalik soetada erinevad otsikud, et nende hoiustamine ja kasutamine oleks maksimaalselt mugav ja turvaline.

Ent kuna keppide valik on sedavõrd lai, siis tasub kindlasti eelnevalt konsulteerida ekspertide või konsultantidega. Lisaks sellele tasub infot otsida ka internetist ning seejuures lugeda erinevate kasutajate tagasisidet. Lähemalt tutvu toodete omaduste ja andmetega tootekirjeldustest. Lisaküsimused võid alati esitada meie klienditeenindusele telefoni, meili teel või jättes õhku jäänud küsimus tootekirjeldusse ette nähtud kohta.

Miks osta käimiskepid Kaup24 e-poest?

Kui oled parasjagu hea hinnaga kõnnikeppide otsinguil, siis soovitame tutvust teha kaup24.ee e-poe laia tootevalikuga. Meie e-poest leiad kvaliteetsed kõnnikepid eriti soodsa hinnaga. Kindlasti tasub endale sobilikud kepid tellida just e-poest, sest nii on Sul võimalus säästa nii raha kui aega – e-poes tellimuse tegemiseks ei ole tarvis isegi diivanilt tõusta. Meie e-poest leiad endale sellised nimekad kõnnikeppide tootjad nagu Spokey, Leki jt, mistõttu võid kindel olla, et leiad midagi just enda maitsele ja vajadustele.

Tutvu valikuga ja osta kepikõnni kepid soodsalt Kaup24 veebipoest!