Kõik kategooriad

Spordikaubad

Spordikaubad 

Et vabaneda kogunenud emotsioonidest pärast rasket tööpäeva, alustada uut päeva hea tujuga või lihtsalt aktiivselt puhata, valivad paljud meist spordi tegemise, kuid selleks vajad spetsiaalseid spordikaupasid.

Mitte ainult korvpall ei ole meie riigis üks lemmikspordialadest- paljud on ka võlutud jalgpallist, võrkpallist, käsipallist või võitluskunstist. Need spordialad nõuavad parimate tulemuste saavutamiseks lisaks püsivusele ja tahtele ka selliseid tarvikuid, nagu pall, korv või seljakott, et saaksid mugavalt spordirõivad ja muud vajalikud esemed treeningule kaasa võtta.

Neile, kes soovivad kodus sporti teha, on mugav kasutada hüppenööri ja teisi sporditarvikuid ning kui otsustad keldrisse väikese jõusaali ehitada, vajad raskusi, võimlemisseina ja erinevaid treeningmasinaid.

Need, kes armastavad talisporti teavad, et esimesed katsed suusatada ei ole alati edukad, mistõttu on oluline, et kõik vajalikud ekstreemsporditarbed oleksid igal ajal käepärast.

Mõned inimesed eelistavad rahulikumaid spordialasid, mis võimaldavad maksimaalselt lõõgastuda- nendeks on sageli noolemäng, squash, sulgpall ja kepikõnd.

Pulsomeetrid, pedomeetrid ja stopperid võimaldavad jälgida treenitud aega ja oma füüsilist seisukorda. Pulsomeeter on abiks ka rattaga sõites – nii saad jälgida oma pulssi ja hoida seda soovitud vahemikus või allpool teatud piiri.

Aktiivne puhkus võib olla väga erinev ning neil, kellele meeldib liikuda, on väga lihtne oma elu mitmekülgsemaks muuta- raskematest aladest on valikus näiteks tennis ja pesapall. Kui kodus on rohkem vaba ruumi, võib rikastada oma vaba aega lauajalgpalli, jäähoki, piljardilaua ja muude mängudega, mis on tegelikult väga lõbusad ning samuti lauatennise, reketite ja pallidega.

Kas tegeled jäähokiga või on Sinu kireks ujumine/sukeldumine ning otsid soodsa hinnaga kvaliteetseid sporditarvikuid? Oled õiges kohas- kaup24.ee e-poest leiad laia valiku spordikaupasid. Sortimenti kuuluvad hea hinnaga kummid, hantlid, vibud, poksikotid ja muud sarnased esemed, nii et kutsume Sind valikuga tutvuma! Pea meeles, et spordikaupade allahindluste raames saad kõik vajaliku osta veelgi soodsama hinnaga ning seeläbi lisaraha säästa. Samuti on mugav, et kui vajad spordikaupasid jalgpalli, jooksmise, poksimise või muu ala jaoks, saad need tellida vaid mõne hiireklikiga ning kodust lahkumata. Toimetame kauba Sulle esimesel võimalusel koju kätte! Valikus ootavad Hummel, Xpro, Champion, Nike spordikaubad lastele, naistele, meestele ja igaühele, kes soovib aktiivselt oma vaba aega veeta. Siit leiad hulgaliselt erinevate kaubamärkide sporditarvikuid- tule tutvu ja vali endale sobivaimad!

Mida on vaja, et kodus lihaseid treenida?