Lauatennis

Kõige populaarsemad lauatennise lauad, reketid ja pallid

Lauatennis ja selle tarvikud

Laud, reketid ja pallid on kõige elementaarsemad lauatennise tarvikud, mida pingpongi mängimiseks on vaja. Kui aga tahta seda hasarti tekitavat spordiala pisut tõsisemalt harrastada, siis tasub soetada lisaks veel üht teist vajalikku.

Kuidas parim lauatennise laud, lauatennise reketid, lauatennise pallid ja muu vajalik?

Mängulauda ostes tasub selgeks mõelda: kas laua tennise laud hakkab seisma õues või toas?

Ainult siseruumidesse mõeldud pingpongilaud on hoopis teistsuguse pinnaviimistluse, võrgu ja jalgadega, kui laud, mida saab ka õues kasutada. Isegi kui muretseda ilmastikukindel lauatennise laud, tasuks kohe osta ka kaitsekate ja hooldusvahendid nagu puhastuskäsn- ja vaht. Omad vutlarid, kotid ja karbid on ka reketitel ja pallidel. See teeb nende hoiustamise ja transpordi eriti mugavaks ning lauatennise tarvikud peavad kauem vastu. Oluline on ka lauatennise laua mõõdud - suurema lauaga on ilmselt kergem ja mugavam mängida, kuid väiksemat lauda on kergem transportida ja liigutada.

Intensiivse ekspluatatsiooni käigus võib ka kõige kvaliteetsem asi minetada oma esialgse väljanägemise. Kui näiteks lauatennise laud on muidu igati korralik, ent  lauatennise võrk on muutunud rabedaks ega püsi enam hästi kinni, siis saab selle välja vahetada. Kõiki pingpongilaua juurde kuuluvaid detaile müüakse eraldi. Üksikute komponentide uuendamine on soodsam, kui osta päris uus laud. Lauatennise laudu leiab väga erineva hinna, kvaliteedi ja suurusega (tuntumad kaubamärgid Rucanor Atemi, Stiga, Dunlop, Joola).

Seejärel on mõistlik hakata otsima sobivad tarvikud. Hinna mõttes on odavam osta lauatennise reketite ja pallide komplekt. Üksikult ostes on reketid ja pallid tavaliselt kallimad, ent need on üldjuhul ka vastupidavamad mudelid. Kuna pallid kipuvad kiiresti kaduma, on näiteks mõistlik osta neid lisana juurde ning sama kehtib ka reketite kohta.

Miks osta lauatennise tarvikud Kaup24 e-poest?

Kaup24 pakub kvaliteetseid lauatennise tarvikuid ülisoodsa hinnaga vaid ekspertidest tootemarkidelt. Meie veebipoe ülesehitus muudab kogu ostuprotsessi äärmiselt mugavaks - sobivad tooted leiad vaid paari hiireklikiga! Lisaks toimuvad meie veebipoest sageli suured sooduskampaaniad ja pakkumised, mistõttu hoia meie lehel silm peal ning soeta vajalikud tooted veelgi soodsamalt!

Tutvu valikuga nüüd  ja osta juba täna!