Telgid

(104)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Telk

Aeg võtta ette järjekordne põnev seiklus ning üles panna telk randa või metsa! Kuni telkide valik on üsnagi suur, on vaja leida valikust parim, mis täidaks kõik Sinu ootused ja eesmärgid.

Kuidas valida telki?

Esimese asjana tuleks välja selgitada mis kliimas on plaanis telkida. Suvel ja talvel on erinevad ilmatingimused, mistõttu läheb vaja selleks vastavat telkida. Näiteks suvistes päikselistes tingimustes on oluline leida UV-kiirguse kindlus - pidev päikesekiirgus võib muuta telgi materjali kvaliteeti, muuta värvi, teha muudatusi telgi struktuuris ja vähendada veekindlust. Kui plaanis on rännata vihmastes ja lumistes tingimustes, on oluline leida veekindlus vähemalt 1500-2000mm vahemikus. Talveks on oluline leida hea soojusisolatsiooniga telk koos reguleeritavate lumepõlledega.

Seejärel on vaja välja selgitada kui suure seltskonnaga on plaanis telkida. Kas tarvis läheb väikest matkatelki või mahukat mitmekohalist peretelki? Peretelkides on võimalik seista isegi püsti ning avarus võimaldab telgis elada mugavalt, kuid üldiselt on selle transportimine mõnevõrra keerulisem.

Seetõttu on oluline selgitada kuidas telki transporditakse. Kui tegu on seljakotiga matkajatega, on tarvis kerget ja kompaktset telki ning kui käepärast on auto, on võimalik kaasa võtta ka mõnevõrra suurem ja funktsionaalsem telk. Telke on olemas erinevates kujudes. Viittelk ehk kolmnurkse katusega telk on kerge ning matkakeppide abil on ka selle püstitamine kerge. Kuppteltelk on kuplikujuline telk, mis on enimlevinud oma mugavuse tõttu - telki on üles püstitada ka üksi iseseisvalt. Tunneli kujuline telk on suure esikuga ning kombineeritud tekid on ideaalselt peredele, milles on nii kuppeltelgi kui tunneltelgi omadusi.

Viimasena tuleks kaaluda lisafunktsioone. Näiteks kui telgi kokkupanemine on Sinu jaoks liiga keeruline või aeganõudev, on võimalus valida iseavanev telk. See telk avaneb vaid sekunditega!

Miks osta matkatarbed Kaup24 e-poest?

Kaup24 pakub suures valikus kvaliteetseid matkatarbeid ülisoodsa hinnaga. Lisaks pakume paindlikke ostu- ja maksetingimusi - näiteks 2 nädalane ostugarantii annab õiguse mittesobiv toode ümber vahetada või tagastada, ise otsustada kuidas kaupa kätte saada ning vajadusel maksta järelmaksuga. Vajadusel on abiks valimisel meie klienditeenindus - võta meiega vaid ühendust telefoni või meili teel.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!