Magamiskotid

(49)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Magamiskott

Reisimine ja matkamine tundmatusse kohtadesse vabasse loodusesse on alati põnevust tekitav. Siiski tuleb alati hoolikalt läbi planeerida matka pisidetailid ja kaasa võtta vajalikud tarvikud. Üheks olulisemaks faktoriks on leida koht kus magada ja puhkamiseks pikali heita. Selleks on olemas kaasaskantavad magamiskotid, mis tagavad matkaja mugavuse ning sooja aseme ka karmimates ilmatingimustes.

Kuidas valida magamiskotti?

Magamiskottidel on erinevad täidised. Enamlevinud on sulekotid, mis on väikese kaaluga, suurepärase soojusisolatsioonivõimega ja kergesti transporditav. Lisaks on neil üsnagi pikk kasutusaeg - vähemalt 10 aastat. Sel juhul tuleb tähelepanu pöörata magamiskottide säilitamisele ja tingimustele, näiteks teravad oksad võivad kotti lõhkuda. Vihmastes ja märgades tingimustes magamiskoti kasutamine vähendab sulgede mahtu, mis omakorda vähendab koti soojusisolatsiooni, mis taastub peale koti kuivamist. Sünteetiliste materjalide puhul soovitame vältida polüestrit, mille soojapidavus võib juba ühe talvega olematuks muutuda.

Seejärel on aeg mõelda magamiskoti kuju ja suuruse peale. Magamiskottide kujud on üldiselt kookoni- või tekikujulised. Tekikujulised magamiskotid on võimalik teha lahti tekiks, kuid kinnises asendis ei pruugi see olla kõige sobilikum külmades tingimustes oma mahukuse tõttu. Kookosekujulised magamiskotid sobivad ideaalselt külmematesse tingimutesse. Oluline on leida ka õige suurus - meie valikust leiad magamiskotid lastele kui ka täiskasvanutele. Suurus loeb samuti selle transportimisel - üleliia suurt kotti on üsnagi keerukas transportida seljakoti matkadel.

Soojapidavuse korral on üldjuhul juttu kolmest temperatuurist. Ekstreemtemperatuur on madalaim temperatuur, kus inimene saab magada ilma külmumata, kuid see ei garanteeri mugavust. Mugavustemperatuur näitab temperatuuri vahemikku, mille vahel saab magaja tukastada ilma külma- ja ebamugavustundeta. Kui tootel on märgitud vaid üks temperatuur, on see üldjuhul ekstreemtemperatuur. Kui sellele lisada umbes 10 kraadi, saad kätte mugavustemperatuuri.

Magamiskottidesse on võimalik juurde osta linad, mis tagavad pehmema ja puhtama olemise.

Magamiskottide müük Kaup24 e-poes

Mugavad magamiskotid seikluste rikasteks matkadeks ja reisideks leiad Kaup24 veebipoest ülisoodsa hinnaga. Lisaks pakume me Sinu kasuks erinevaid paindlikke ostu- ja maksetingimusi - 2 nädalane ostugarantii, paindlikud kauba kättesaamise võimalused ning järelmaksu võimalus. Tutvu ka käimasolevate sooduspakkumiste ja kampaaniatega, et säästa veelgi.

Tutvu valikuga ja osta magamiskotid Kaup24 e-poest juba täna!