Jalgrattad

(181)

Jalgrattasõit on tore ajaviide ja tervislik viis linnaruumis ringi liikumiseks. Turul on suur valik, mille hulgast leiad nii mugavaid linnarattaid, millega liikuda sujuvalt ja turvaliselt kergliiklusteel kui ka maastikurattaid, mis pakuvad põnevust ning kiiremat sõidukogemust looduses ja mägisel teel. Populaarsust on hakanud koguma ka elektrijalgrattad, millega on eriti mugav sõita läbi pikemat maad ilma, et peaksite väntamisega vaeva nägema. Laste jalgrattad on mõeldud igas vanuses lapsele, sealt hulgast leiate ka suure värvivaliku nii poistele kui ka tüdrukutele. Jalgratast ostes tuleb kindlasti mõelda tarvikutele, mida ratta hoolduseks vaja on - näiteks jalgrattapump või jalgrattahoidja. Detailideks valige sobiv rattakell või stiilne korv.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Jalgrattad

Liikumiseks on mitmeid erinevaid võimalusi, ent kindlasti on enamus meist nõus, et kõige mugavam vahend selleks on just jalgratas. Sellega sõitmine on ühtaegselt lõbus ja kiire, pakkudes sõitjale samaaegselt ka mõnusat füüsilist koormust. Paljud inimesed on valinud ratta ka tööl käimiseks, sest nii on võimalik end igapäevaselt heas vormis hoida ning samal ajal säästa transpordikuludelt.

Kuidas valida endale kui ka lastele jalgrattad?

Tänasel päeval on jalgrataste valik üsna lai – näiteks on tavalise ratta kõrval endale võimalik ka elektriline mudel soetada. Lisaks sellele on jalgrattaid väga erinevates mõõtmetes (lausa suuri, kuni XXL mõõdus sõidukeid), millest ühed sobivad pigem lastele ja noortele, teised naistele ning osad hoopis meestele. Lisaks suurusele on rattaid loomulikult ka erinevates värvitoonides, erinevate tehniliste parameetritega ning ka erineva varustusega.

Jalgrataste mudeleid on mitmeid - linnaratas sobib ideaalselt linnatänavatel sõitmiseks, maastikurattad erinevatel maastikel sõitmiseks, maanteerattad pikkadeks distantsideks, elektrijalgrattad mõnusateks kulgemisteks jne. Selleks tuleb selgitada, mis on ratta kasutamise eesmärk. 

Naiste jalgratas, meeste jalgratas ja laste jalgratas erinevad oma mõõtmete tõttu - näiteks meeste käed ja jalad on ikka pikemad, kui naiste omad, mistõttu vajavad mehed suuremate mõõtmetega rattaid. Laste jalgratas on võimalik soetada ka koos abiratastega, mis on kergesti eemaldatavad ja paigaldatavad. Abiratastega jalgratas või kolmerattaline jalgratas lastele aitab lapsel kiiremini õppida hoidma tasakaalu, mis hõlbustab omakorda jalgratta sõitmist. Ka siin tuleb jälgida, et poiste jalgratas ja tüdrukute jalgratas ei erine vaid disaini poolest, vaid ka mõõtmete.

Meie tootevalik on ääretult rikkalik – esindatud on teiste hulgas Wanted, Winora, White, Wheeler, Electra, Romet, Riese, Ruhrwerk, Trek, Yosemite, Panther, Scott, Diamant, Drag, Focus, Fuji, Felt, Giant, Gazelle, Ghost, Head, Hercules, Kross, Kellys, Xeed, X Zite, XT, Cube, Centurion, Cannondale, Cyco, Cross, Bulls, BMX, Nishiki, Minerva jpt. Siit leiavad endale sobiva mudeli nii noorukid, naised kui mehed.

Jalgrataste müük internetis soodsa hinnaga

Kaup24 e-poest ratta soetamine on eriliselt kiire ja mugav ning võimalik vaid mõne nupuvajutusega. Kuigi rattaid on saadaval üsna taskukohase hinnaga, võib olla abi ka soovitu soetamisest järelmaksuga, misjärel mugavalt tasuda igakuine taskukohane summa. Meie e-poes toimub alati jalgrataste soodusmüük, kuna meie hinnad on lihtsalt nii soodsad!

Tutvu meie valikuga ja osta jalgratas juba täna!