Spordiriided ja jalatsid

Spordiriided ja spordijalanõud

Hea tervise ja füüsilise vormi säilitamiseks on teha sporti - seda teame me juba kõik. Millele aga paljud inimesed tähelepanu ei pööra, on kas olemas on ka õige varustus. Selleks, et sporti nautida ja tunda ennast mugavalt, on vaja leida vastavad riided ja jalanõud, mis treeningut toetavad.

Millised riided või jalanõud valida?

Spordiriideid tuleks valida lähtuvalt spordist, mida teha soovitakse. Näiteks suusatajad vajavad veekindlaid ja soojemaid termoriideid kui jõusaalitreeninguga tegelejad, kes eelistavad õhemaid riideid nagu näiteks lühikesed spordipüksid või lühikese varrukaga spordipluus. Tavatingimuste naiste spordiriided kui ka meeste spordiriided võiksid olla esimese asjana õhku läbilaskvast materjalist, milleks on üldiselt elastaan ja polüamiid. Seejärel tuleks tähelepanu pöörata riiete venimisele - mitte venivad riided on üsnagi ebamugavad ja võivad segada spordi harrastamist.

Spordijalanõud võiksid olla hingavast materjalist ja ergonoomilise ülesehitusega, mis toetaks jalga maksimaalselt. Jooksutossud omavad erilist tallatoetust, mis aitab nautida jooksmist erinevatel maastikel ilma häireteta. Siiski ei pruugi jooksutossud sobida igaks spordialaks - näiteks jalgpalli mängides vajad pigem tosse, mis toetaksid jalalööki ning jooksmist murul. 

Üks tähtsamaid tegureid riiete säilitamisel on nende õige hooldamine. Seetõttu järgi riiete hooldusmärke. Riided tuleks pesta ruttu, et materjal ei kaotaks oma venivuse ning et ei tekiks higi, bakterite ja niiskuse kooskõlas tekkivat ebameeldivat lõhna. Pesemisel soovitame eelistada pesugeeli või spetsiaalset pesuvahendit, mis on mõeldud just spordiriiete hooldamiseks. Väldi pesuloputuseks mõeldud vahendeid ja kuivati kasutamist.

Valikut pakuvad paljud tuntud ja head kvaliteeti pakkuvad brändid, kust leiad kindlasti oma maitsele meelepärased jalanõud ja spordiriided naistele ja meestele. Riiete ja jalanõude suurusi on võimalik vaadata tootekirjelduses olevast informatsioonist. 

Soodsad spordiriided Kaup24 e-poest

Odavad spordiriided leiad just Kaup24 e-poest - meie pakume lisaks niigi soodsatele hindadele ka veel erinevaid sooduskampaaniaid ja sooduspakkumisi, mis alandavad hindu veelgi. Lisaks on meile veebipoes paindlikud ostu- ja maksetingimused, mis tagavad turvalise ja mugava ostlemise kogu ostuprotsessi vältel. Toote mittesobivuse korral kehtib kaubale ka 2 nädalane ostugarantii, mis annab Sulle õiguse mittesobiv toode ümber vahetada või tagastada.

Tutvu valikuga ja muuda sport enda jaoks mugavaks õige riietusega!