ad

Suusakepid

(2)
Suusakepid Skigo Touring, must hind ja info | Suusakepid | kaup24.ee JÄRELMAKS 0% € 125 / kuus € 1995 5/5 KÄTTE HOMME Lisa korvi
JÄRELMAKS 0%
Suusakepid Skigo XC, must hind ja info | Suusakepid | kaup24.ee JÄRELMAKS 0% € 281 / kuus € 4499 Lisa korvi
JÄRELMAKS 0%

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Hinnangute keskmine: 4.6/5
9 121 hinnangut. Vaata kõiki

Suusakepid 

Suusatamine on äärmiselt lõbus hobi, mida talvel harrastada. Paraku on selle harrastamine võimatu ilma õige varustuseta - kvaliteetsed suusakepid on võimelised muutma selle spordikogemuse kordades mugavamaks ja turvalisemaks. Kaup24 veebipoest leiad selleks suurepärase valiku nii võistlejale kui tavakasutajale. Selleks, et leida kõige parimad tooted, on vaja läbi mõelda nii mõndagi, mistõttu on Kaup24 tiim kirjutanud kokkuvõtte kuidas sobiv toode valida. Loodetavasti on Sulle valimisel abiks.

Kuidas valida sobivad suusakepid?

Suusakepid on mõeldud kõikidele suusatajatele, kuid on olemas ka kepid vastavalt stiilile - mäesuusa kepid sobivad näiteks ideaalselt mäesuusatajatele. Kepid on valmistatud vastupidavast alumiiniumist ning omavad mugavaid käepidemeid, et mäest laskumisest kui ka lihtsalt rajal sõitmisest tunda suurimat rõõmu. Kepi otsad peaksid olema piisavalt teravad ning kepi enda kaal võimalikult kerge, et hoo tõukamine oleks maksimaalselt mugav. 

Suusakeppide valimisel jälgi ka keppide pikkust. Näiteks Sul on mõttes leida laste suusakepid, peaksid veenduma, et keppide pikkus ei ole liiga pikk või lühike. Keppide pikkus peaks olema umbes rinnani, et nendega oleks suusatamine võimalikult lihtne.

Oluline on, et käepidemed oleksid käes mugavad, sobiksid käe kujuga (oleksid ergonoomilised) ning ei kukus valedel hetkedel käest. Seetõttu peaksid olema rihmad reguleeritavad vastavalt soovile ja vajadusele.

Valikust leiad erinevates disainides suusakeppe vastavalt maitsele. Valikut pakuvad suusavarustuse eksperdid Gabel ja Rossignol. Enne toote ostu veendu toote sobivuses lugedes tootekirjelduses olevat informatsiooni ja andmeid. Lisaküsimuste korral toodete või Kaup24 kohta võid julgelt võtta ühendust meie klienditeenindusega. Jäta küsimus valitud toote kirjeldusse, helista meie infotelefonile või jäta meile sõnum. Aitame Sind suurima hea meelega.

Suusakeppide müük internetis

Kaup24 pakub suurepärast valikut kvaliteetsete suusakeppide soetamiseks. Meie e-poes on kõige soodsamad hinnad, millele aitavad kaasa veelgi sagedased sooduskampaaniad. Tutvu ka meie ostu- ja maksetingimustega - näiteks Sina saad valida kuidas soovid kaupa kätte saada (pea meeles, et suusakepid pakiautomaati kahjuks ei mahu) ja kuidas selle eest maksta. Lisaks kehtib igale ostule 2 nädalane tagastamis- ja vahetusõigus.

Tutvu suusakeppide valikuga ning tunne rõõmu talispordist koos kvaliteetse varustusega!