Murdmaasuusatamine

Murdmaasuustamine

Lume tulek on kindlasti suur rõõm paljude suusatamise harrastajatele - aeg on suusad, suusasaapad ja suusakepid kapist või keldrist välja võtta! Murdmaasuusatamine on suusatamine, mis toimub erinevatel pinnavormidel, mistõttu on oluline soetada ka vastav varustus, mis muudaks murdmaal suusatamise turvalisemaks ja mugavamaks.

Kuidas valida vastav varustus?

Murdmaasuusatamiseks on vaja muretseda suusad, mis oleksid kerged ja mis tagaksid rajal suure kiiruse ja lõbu. Valida on võimalik erinevate disainide vahel, kust on võimatu mitte leida meelepärast. Kaup24 e-poes pakuvad kvaliteetset valikut näiteks Alpina, Finway Nordic, Peltonen, Rossignol, SKOL ja Sporten, mille suusad on mõeldud just murdmaasuusatamiseks. Osadel suuskadel on suusaklambrid juba olemas, kuid nende puuduva olemasolu korral on võimalik need ise soetada. Valikust leiad ka laste suusad - nii saate koos perega talvesporti nautida.

Seejärel on vaja leida suusasaapad. Saapad peaksid olema kerge jalga panna ja jalast ära võtta, mugavad ning kergelt kinnitatavad suuskadele. Disainivalik on samuti üsnagi suur - nii leiad enda maitsele vastavad saapad, mis sobivad ka muu Sinu suusavarustusega kokku. Valikut pakub Rossignol, mis on tuntud kvaliteetse suusavarustuse tootja.

Järgmine oluline varustus, mida soetada, on suusakepid. Rossignol pakub hea hinnaga suusakeppe erinevates disainides. Pea meeles, et nii suusakeppe, suuski ja muud on vaja aeg-ajalt hooldada, mistõttu on oluline soetada hoolduseks mõeldud komplekt.

Iga toote puhul on oluline, et tutvuksid tootekirjeldustega. Mudelid on erinevad, mistõttu annavad detailsed tootekirjeldused hea ülevaate tootest. Lisaküsimuste korral võid pöörduda meie klienditeeninduse poole nii esitades toote kirjeldusse küsimusi või võttes ühendust telefoni või sõnumite teel. Oleme meeleldi nõus Sind aitama!

Suusavarustuse ja suuskade müük

Kaup24 pakub murdmaasuusatamiseks ideaalset valikut koos soodsate hindade ja sooduspakkumistega. Lisaks leiad meie veebipoest paindlikud ostu- ja maksetingimused - Sina saad valida, kuidas kauba eest soovid tasuda ning kuidas selle kätte saada. Igale ostule kehtib ostugarantii - ebasobiva toote saad 14 päeva jooksul tagastada või ümber vahetada.

Tutvu valikuga, osta vajalikud tarbed ja naudi talvesporti!