Mäesuusasaapad

(8)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Mäesuusasaapad

Mäesuusatamine võib olla ekstreemne, kuid äärmiselt lõbus hobi, mida talviti harrastada. Selleks, et see oleks võimalikult turvaline ja mugav, on vaja soetada kvaliteetne varustus. Näiteks suusasaapad on üks olulisemaid vartustusi - ebamugavad jalanõud muudavad kogu sportimise ebameeldivaks.

Kuidas valida sobivad mäesuusasaapad?

Ideaalsed mäesuusasaapad ei loksu ega pigista. Üks levinud arusaam on see, et alati tuleks osta number suurem saabas. Tegelikkuses on see hea variant murdmaasuusatamisel, kuid mitte mäesuusatamisel. Seetõttu on valimisel oluline saapa pikkus, laius ja painduvus. Suusasaapa painduvus tähendab suusasaapa jäikust - painduv saabas muudab sõitmise mugavamaks, kuid liiga painduv saabas ei pruugi jalga piisavalt toetada. Mäesuusatamise puhul võiks muretseda ka suusasokid - need on spetsiaalselt disainitud sokid tugevdatud ja pehmendusega sääreosaga. Sünteetiline materjal laseb jalgadel hingata ja vähendab higistamist.

Mäesuusasaapa valimisel soovitame proovimisel kasutada vastavat mäesuusa sokki. Seejärel tuleks kinnitada klambrid tugevalt, alustades alumisest ning seejärel kinnitada ülemine rihm. Pärast saapa kinnitamist tuleb hoida põlved kõverdatuna nagu suusatamiselgi. See on kõige olulisem - nii saab mõista, kas saabas reaalselt sobib.

Valikust leiad saapaid nii meestele kui naistele erinevates disainides - nii on võimatu mitte leida endale meelepärane. Näiteks üks hea nipp on valida selline disain, mis sobib kogu muu suusavarustusega, mis Sul juba olemas on. Valikust leiad mudeleid tootemarkidelt nagu Alpina ja Rossignol

Enne ostu tutvu kindlasti tootekirjeldustes oleva infoga, et mõista kas silma jäänud mäesuusasaabas vastab ka reaalsuses Sinu soovidele. Kui Sul on kahtlusi, võid julgelt esitada küsimusi meie klienditeenindusele toote kirjeldusse, helistades meie infotelefonile või võttes meiega ühendust sõnumite teel. Kaup24 sõbralik klienditeenindus on alati valmis Sind aitama.

Miks valida suusavarustus Kaup24 e-poest?

Kvaliteetse suusavarustuse leiad Kaup24 veebipoest koos soodsate hindade ja paindlike makse- ja ostutingimustega. Näiteks igale ostule kehtib 2 nädalane ostugarantii, mistõttu ei ole vaja veebipoes ostlemise tõttu vaja muretseda - saad suusasaapaid proovida kodus ning need seejärel ümber vahetada või tagastada. Kaup24 garanteerib parima hinna koos sageli toimuvate sooduskampaaniatega, millega säästad veelgi.

Tutvu valikuga, leia sobiv varustus ning naudi talisporti täisväärtuses!