Võrkpalli pallid

(50)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Võrkpalli pall

Võrkpalli mängimine on küll lõbus sportlik hobi, kuid selle mängimine oleks võimatu ilma kvaliteetse pallita. Kuna valik on suur, võib tunduda üsnagi keeruline, et kuidas valida siis valikust see kõige õigem ja parem. Õnneks on Kaup24 abiks ning on kirjutanud väikese ülevaate, millest võiksid palli valimisel lähtuda.

Miks valida vastavalt eesmärgile võrkpallid?

Palli valides alusta kõigepealt eesmärgist - kas soov on mängida siseruumis või rannas? Siseruumides toimuvad üldiselt võistlusmängud, mistõttu on mõeldud tugevamad ja kaalult suuremad pallid, et mäng toimuks kiirelt ja löögid oleksid tugevamad. Rannavõrkpalli puhul on olulisem palli kergus, mis aitab pallil paremini vabas õhus liikuda.

Võrkpall peaks olema käes kerge ning mugav. Selle tagab palli materjal, milleks on üldiselt nahk või mikrokiud. Kuna kergus on suhteline mõiste nii täiskasvanute kui ka laste seas, siis üldiselt lastele sobivad võrkpalli pallid, mis kaaluvad 200-240 grammi vahel ning täiskasvanutele 240-280 kaaluvad pallid.

Hea võrkpall on käes jäik, mille kontrollimiseks suru mõlemalt pool näpud vastu palli. Kui palli materjal vajub sisse, on tegu liiga pehme palliga. Palli põrgatades peaks pall kätte tagasi põrgatama, mitte koheselt maha tagasi kukkuma.

Seejärel saad valida palle erinevate disainide ja värvilahenduste vahel. Võrkpalli traditsiooniline värvilahendus on alati olnud kollase, valge ja sinise kombinatsioon, kuid Sina võid mõelda kastist välja ning valida endale või lapsele palli vastavalt oma maitsele. Valikust leiad palle brändidelt nagu Molten, Schildkrot, Spalding, Spokey ja isegi tuntud ja kiidetud Mikasa võrkpall, mida kasutavad nii oma ala professionaalid.

Miks osta võrkpallid Kaup24 e-poest?

Kaup24 valikust leiad kvaliteetsed võrkpallid ülisoodsa hinnaga, mida alandavad veelgi erinevad sooduskampaaniad ja pakkumised. Meie e-poes ostlemine on mugav, kuna kodust lahkuma ei pea ning kättesaamise saad ise korraldada kulleri, pakiautomaadi või esinduse vahendusel. Lisaks kehtib igale ostule 14 päevane garantii - kui soetatud kaup mingil põhjusel siiski ei sobi, on Sul võimalus see ümber vahetada mõne muu toote vastu või see lihtsalt tagastada.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!

Võrkpalli pallid - millised on kõige populaarsemad?

Võrkpalli pallid - milliseid soovitatakse?

Võrkpalli pallid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?