Vee hantlid

(3)
Veehantel AQUA HANTEL 9627, M hind ja info | Vee hantlid | kaup24.ee 3 € SOODUSTUS ALATES 30 € € 119 / kuud € 1899 2p. 9t LAOS OLEMAS Lisa korvi
Treeningvöö ujumiseks Beco 96042, S suurus hind ja info | Vee hantlid | kaup24.ee 3 € SOODUSTUS ALATES 30 € € 081 / kuud € 1299 2p. 9t Lisa korvi
Vesihantlid Beco, L suurus hind ja info | Vee hantlid | kaup24.ee 3 € SOODUSTUS ALATES 30 € € 143 / kuud € 2290 2p. 9t Lisa korvi

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 4.6/5
7 317 hinnangut. Vaata kõiki

Vesiaeroobika ja hantlid

Vesiaeroobika on meeleolukas aeroobne trenn, mis vähendab efektiivselt kaalu, lõdvestab lihaseid pingetest, tagab hea meeleolu, toetab südame-veresoonkonna tööd ja parandab ainevahetust ning sobib igas vanuses harrastajale. Selle veespordi eelis võrreldes teiste spordialadega on see, et liigestele ja selgroole ei ole koormust. Võrreldes tavalise vesivõimlemisega toimub aeroobika muusika saatel ning kiiremas tempos, kust võib leida nii tantsu- kui ka jõuharjutusi. Jõuharjutuste puhul läheb tarvis spetsiaalseid hantleid, millega on vees võimlemine mugav ja toetav.

Kuidas valida sobivad hantlid?

Nagu ka ujumine, on vesiaeroobika tervisele hea ja efektiivne sport, kuid seda vaid siis, kui käepärast on kvaliteetsed ja efektiivsed vahendid - vee hantlid. Vee hantlitega on mugav teha erinevaid harjutusi, olgu see siis koos treeneri abiga või üksi. 

Vee hantlid on valmistatud vahtplastist, mis toetavad nende kasutamist vees oma ümara või kolmnurkse kuju poolest. Vahtplast muudab hantlitega liikumise mugavaks. Ergonoomiline käed pide tagab käte asendi toetamist. 

Treenides vees tuleb hantleid võimalikult sügavale langetada, mis ei tekita liialt koormust, kuid siiski toetab ülemiste lihaste tööd. Nendega on võimalik efektiivselt teha harjutusi nagu harki-kokku hüppeid, madalas vees kükid ja vee all erinevat tõmbed. Hantleid tuleks käsitleda ettevaatlikult ja hoolega, et mitte vigastada ennast ega rühmatreeningu kaaslasi. Rühmatreeningus olles on oluline järgida treeneri poolt antud juhiseid, vastasel juhul võib teha trenn pigem liiga kui kasu.

Hantleid on võimalik valida erinevas disainis ja kujudes, mis mingil juhul sportimisel efektiivsust ei mõjuta. See tähendab, et võid vabalt valida hantlid, mis Sulle meeldivad!Valikut pakub inSPORTline, kes on juba aastakümneid tootnud vajalikke vahendeid ja tarvikuid efektiivseks sportimiseks. 

Miks osta vesiaeroobika hantlid Kaup24 e-poest?

Kõik vajalikud tarvikud ja vahendid lemmiku spordi harrastamiseks leiad ülisoodsa hinnaga Kaup24 e-poest. Meie pakume lisaks veel paindlike ostu- ja maksetingimusi, mis muudavad ostlemise mugavaks ja turvaliseks kogu ostuprotsessi vältel. Näiteks on Sinul võimalus otsustada kuidas soovid kaupa kätte saada (kulleri vahendusel, läbi pakiautomaadi või tasuta esindusse järgi tulles) ning maksad vaid siis, kui kaup on käes ning ka seda kas koheselt täisväärtuses või järelmaksuga kuude kaupa.

Tutvu valikuga ja naudi sportimist koos kvaliteetsete vahenditega!