Ujumismütsid

(108)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Ujumismüts

Ujumine on äärmiselt keha arendav ja lõbus hobi, kuid seda vaid siis, kui olemas on õiged tarvikud. Basseinivees on oluline näiteks kanda ujumismütsi, et tagada juuste kaitse kahjuliku kloori eest. Kuigi ujumismütsi valimine tundub palju keerulisem, siis tegelikkuses mängib selle valimisel rolli pigem isiklik maitse ja eelistused.

Kuidas valida ujumismüts lastele ja endale?

Ujumismütsid kaitsevad juukseid kahjulike kemikaalide ja mustuse eest ning eriti on kasulik ujumistarvik pikajuukselistele inimestele. Pikad juuksed võivad jääda ujudes ette ning pigem muutuda segavaks faktoriks. Lisaks kaitsevad ujumismütsid kloorise või musta vee sattumist kõrva, mis muidu võivad tekitada kõrvapõletikke või muid ebameeldivaid infektsioone.

Ujumismütsid on elastsest materjalist, tagades nende venivuse ja mugavuse. Seetõttu on paljude mütside suurused universaalsed, mis kohalduvad peakujuga. Siiski on mõistlik teha vahet ujumismüts täiskasvanutele ja ujumismüts lastele. Ujumismüts lastele on siiski väiksem kui täiskasvanute oma. 

Valida on võimalik erinevate disainide ja värvilahenduste vahel. Näiteks lapsed eelistavad mütse, mis on värvikirevad ja lõbusate disainidega. Nende abil on kerge tuvastada last kaugel olles kergelt ja kiirelt. Selleks pakuvad valikut brändid nagu Aquafeel, Arena, Beco, Speedo, Spokey, Spurt, Waimea ja paljud teised.

Ujumismütsi kasutades sea vajadusel pikad juuksed krunni, aseta käed ühele poole mütsi, kalluta pea, aseta teine käsi laiali hoidvate sõrmedega teisele poole mütsi ning suru õrnalt müts pähe. Kindlasti vajavad selle kasutamisel abi lapsed.

Enne ostu sooritamist tutvu kindlasti tootekirjeldustes oleva informatsiooniga, et veenduda toote sobivuses. Kui Sul on ujumismütsi kohta lisaküsimusi, võid need jätta tootekirjeldusse ettenähtud kohta või võtta ühendust meie klienditeenindusega telefoni või meili teel.

Soodsad ujumismütsid leiad Kaup24 e-poest

Suures valikus ujumistarbeid kogu perele leiad ülisoodsate hindadega Kaup24 e-poest. Veebipoes ostlemine on kerge - vali välja lemmikud tooted ja kaup toimetatakse Sinu juurde kulleri või pakiautomaadi vahendusel või tule ise tasuta järgi meie esindusse. Kui rahadega on kitsamad lood, pakume ka väiksemate summade puhul järelmakse võimalust - siis pole põhjust vajalikku toodet ostmata jätta, eriti kui käimas on sooduskampaania.

Tutvu valikuga ja muuda ujumine enda ja lapse jaoks mugavaks!

Ujumismütsid - millised on kõige populaarsemad?

Ujumismütsid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?