Snorgeldamise komplektid

(3)

Veealune maailm on kindlasti põnev igale seiklushimulisele hingele. Selleks aga peaks olema ka õige varustus, et vältida võimalikke õnnetusi ning et avastamisrõõm püsiks suurena. Siit leiad erinevaid tarbeid snorgeldamiseks - snorgeldamise maskid kui ka snorgeldamise komplektid koos lestade ning muude tarvikutega. Snorgeldamise maskid võivad olla nii täispikkuses kui ka eraldi prillidena - täispikkuses maskid võimaldavad avastada veealust maailma muretult, sest hingamine toimub samamoodi nagu maa peal. Spetsiaalne disain kohaldub Sinu näoga koos reguleeritava rihmaga. Valides lestasi veendu, et need oleksid pikad, jäigad ja koos kanalitega, et ujumine oleks võimalikult mugav ja lihtne. Tutvu lähemalt valikuga ning leia endale kõige sobivam!

Ujumismütsi ja prillide komplekt Spurt, roosa hind ja info | Snorgeldamise komplektid | kaup24.ee 3 € SOODUSTUS ALATES 30 € € 695 2p. 8t Lisa korvi
Ujumismütsi ja prillide komplekt Spurt, roheline/sinine hind ja info | Snorgeldamise komplektid | kaup24.ee 3 € SOODUSTUS ALATES 30 € € 695 2p. 8t Lisa korvi
Ujumiskomplekt BECO Sealife, roosa hind ja info | Snorgeldamise komplektid | kaup24.ee 3 € SOODUSTUS ALATES 30 € € 106 / kuud € 1699 2p. 8t Lisa korvi

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 4.6/5
7 317 hinnangut. Vaata kõiki

Snorgeldamise komplekt

Snorgeldamine on soojale maale reisile minnes lausa kohustuslik - see on lõbus ja puhas avastamisrõõm mere all muudab kogu kogemuse veelgi paremaks. Snorgeldamiseks on vaja leida ka vajalikud tarvikud - ujumismütsi, prille, lestasi ning hingamistoru. Õnneks enamus asjad leiad Kaup24 valikust eriti soodsa hinnaga.

Kuidas valida snorgeldamiseks vajalikud tarvikud?

Snorgeldamiseks on vaja kindlasti muretseda snorgeldamise komplekt, milleks on ujumisprillid ja ujumismüts. Muud tarvikud on üldiselt snorgeldamiseks ettenähtud kohtades olemas. 

Ujumismütsid on valmistatud silikoonist, mis muudab mütsi elastseks, mistõttu sobib see igas suuruses lapsele. Mütsid on kemikaalide suhtes vastupidavad, mistõttu on võimalik neid efektiivselt hooldada ja kasutada ka klooriga basseinivees. Mütsi pähe pannes pane pikemate juuste puhul need kinni, aseta üks käsi mütsi ette otsa, suru müts vastu laupa ning seejärel tõmba teise käe sõrmi laiali hoides mütsi tagumine pool üle pea. Lastele tasuks kindlasti appi minna. Mütsid kaitsevad musta vee sattumist kõrva, et vältida põletikke ja muid infektsioone.

Ujumisprillid on kriimustuse kindla disainiga, mistõttu ei ole võimalik ära rikkuda nägemise kvaliteeti ka peale pikemat kasutusaega ning tagavad silmade kaitse. Prillid sobituvad ideaalselt näokujuga ning on reguleeritavad või  on elastse rihmaga, et prillid püsiksid peas mugavalt. Prillid kaitsevad efektiivselt silmi vee eest, mis on eriti oluline merevees ja kloorivees, kus vesi võib silmi ärritada.

Ujumistarvikuid valides saad valida mitme värvilahenduse vahel. Lõbusad ja kirevad värvid muudavad kandmise mugavaks eriti lastele. Valikut pakub Spurt, kes on ujumistarvete tootmise alal kogunud palju kogemust ja kiitust. Tutvu lisaks tootekirjelduses oleva infoga ning küsimuste korral võta ühendust meie klienditeenindusega.

Miks osta ujumistarvikud Kaup24 e-poest?

Kõik vajalikud vahendid snorgeldamiseks kui ka niisama ujumiseks leiad soodsalt kogu perele Kaup24 e-poest. Meie valikust leiad kõik kiirelt ja mugavalt koos paindlike ostu- ja maksetingimustega, mis töötavad Sinu kasuks - näiteks kehtib igale ostule 2 nädalane ostugarantii, kauba saad kätte enda valitud viisil ning pakume järelmaksu võimalust. Ära unusta kasutada ära käimasolevaid sooduskampaaniaid, et säästa veelgi!

Tutvu valikuga ja osta juba täna!