Muu ujumisvarustus

(28)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Muu ujumisvarustus

Ujumine on äärmiselt lõbus spordiala, mis treenib hästi keha ja aitab hoida meie tervist korras. Siiski võib vee kõrva või ninna sattumisel olla üsnagi ebamugav ning rikkuda nii mõnegi hea vesiaeroobika trenni või olla lapse jaoks üsnagi hirmuäratav. Selleks on olemas kõrvatropid ja ninaklambrid, mis aitavad edukalt vältida selliseid olukordi.

Kuidas valida ujumisvarustust?

Kõrvatropid aitavad efektiivselt vältida vee sattumist kõrva, mis võivad omakorda soodustada põletikke ja muid infektsioone ning seda eriti musta vee puhul. Ujumiseks sobivad ideaalselt ergonoomilised silikoonist kõrvatropid, mis asetatakse kõrvakanali peale. Tropid on üldiselt universaalses suuruses ning neid on võimalik kasutada nii laste kui ka täiskasvanute seas. Kasutamisel tuleb puhaste käte vahel veeretada palliks ja asetada kõrvakanali peale. Nende müra summutamise tase võrreldes teiste kõrvatroppidega on kõige väiksem, mistõttu on nendega mugav käia ka rühmatreeningutes või anda neid kasutada lapsele kui temaga on tarvis vaja suhelda. Kui need on ebamugavad või kipuvad kõrvast ära kukkuma, siis on võimalik valida ka korduvkasutatavaid kõrvatroppe. Siis tuleb veenduda, et need oleksid iga kord ära puhastatud. 

Nina ja kõrvad on omavahel üsna palju seotud, mistõttu tuleks hoiduda ranna või kloorivee tõmbamist ninna, et vältida põletikke ja muid infektsioone. Selleks tuleks kasutada ninaklambreid. Ninaklambrid on valmistatud kvaliteetsest nailonist koos pehmete ninapatjadega või pehmest silikoonist, mille kasutamine ei tekita ebamugavustunnet. Paelaga tooted hoiavad ninaklambrit tihedamalt koos ning aitavad välistada klambri ära kukkumist, mis on ideaalne valik algajale ujujale või lapsele.

Enne ostu sooritamist kindlasti tutvu tootekirjelduses oleva infoga, et veenduda toote sobivuses. Kui tootekirjeldus ei vasta Sinu poolt tekkinud küsimustele, võid need esitada tootekirjelduses ette nähtud kohta või siis võttes ühendust meie klienditeenindusega telefoni või meili teel.

Miks osta ujumistarvikud Kaup24 e-poest?

Kaup24 pakub suurepärased hindu koos kvaliteetse ja suure valikuga. Meie veebipoe eelis teiste poodide ees on see, et meilt leiad kõik vajaliku kiirelt, turvaliselt ja mugavalt. Lisaks toimuvad sageli erinevad sooduskampaaniad ja pakkumised, mis aitavad säästa veelgi.

Tutvu valikuga ja muuda ujumine mugavaks juba täna!