Võimlemisrattad

(5)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kõhulihaste rull

Kõhulihaste rull on ideaalne treeningvahend kui soovid tugevdada oma kõhulihaseid ja muid lihasgruppe ning põletada rasva just kõhu piirkonnast ja langetada kaalu. Rulli on äärmiselt mugav hoiustada oma väikese suuruse tõttu ning sobib hästi kasutamiseks nii kodustes tingimustes kui ka jõusaalis. 

Kaup24 pakub suures valikus kõhulihaste rulle, mistõttu võib jääda õhku küsimus, kuidas leida valikust enda jaoks kõige parem ja sobivam. Meie meeskond on kirjutanud valikust väikese kokkuvõtte, mis on loodetavasti Sulle valimisel kasuks.

Kuidas osta sobiv kõhulihaste rull?

Kõhulihaste rulli kasutamine sobib mistahes füüsilise vormiga inimesele ning kasutada võivad nii vanemad lapsed kui ka täiskasvanud. Rulli abiga on võimalik kiirelt tugevdada lihaseid ja saavutada hea füüsiline vorm.

Kõhulihaste rullid on üldiselt valmistatud terasest, polüpropüleenist, PU materjalist. Oluline on tähelepanu pöörata, et käepidemed oleksid libisemiskindlad, et mitte treeningu käigus endale kogemata viga teha. Paljude rullidega tulevad kaasa matt, mille peal treeningut läbi viia. Nii väldid oma põlvedele vigastuste tekitamist ning põranda kriipumist. 

Seejärel on oluline üle vaadata ratta laius ja kas tegu on topelt, üksik või kahepoolse rattaga. Mida laiem ratas (näiteks topelt ratas), seda kergem on tagasi algasendisse minna. Ühepoolse rulliga on võimalik hästi arendada oma tasakaalu. Valikust võid leida ka kahe eraldi rattaga rulle, kus on võimalik käed rataste keskele paigutada. Mõlemad töötavad sama efektiivselt, seega pigem on rataste paigutus pigem maitse asi.

Kõhulihaste rullide valikut pakuvad inSPORTline, Spokey, Profit, Christopeit, Pure, Avento, Schildkröt, Atom, Ab-Carver, Tunturi, One Fitness, Kiti ja paljud teised tuntud ja kvaliteetset treeningvahendeid pakkuvad brändid. Enne ostu kindlasti tutvu tootekirjelduses oleva infoga ning vajadusel esita sinna ka toote kohta lisaküsimusi. Tutvu ka teiste ostjate poolt antud hinnangute ja arvustustega ning vajadusel võid meiega ühendust võtta ka telefoni või meili teel.

Miks osta treeningvahendid Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on veebipood, kust leiad kõik vajalikud treeningvahendid kiirelt ja mugavalt ülisoodsa hinnaga. Veebipoes ostlemise ees kartma ei pea - isegi kui ostetud saab vale toode, siis on see võimalik 2 nädala jooksul ümber vahetada sobivama kauba vastu või see tagastada ja saada raha tagasi. Meie anname endast parima, et kogu ostukogemus oleks Sinu jaoks positiivne ja ootame Sind külastama meie veebi kaubamaja jälle.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!