Venituskummid

(25)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Treeningkumm, venituskumm, ekspander, venitusrõngad

Kui jõusaali minemine tundub liiga kallis või tüütu, on alati võimalus soetada treeningvahendid endale koju. Selleks on olemas erinevad kummid, rõngad, lindid ja rihmad, mis aitavad efektiivselt põletada üleliigset rasva, arendada tugevust ja vastupidavust või arendada oma aeroobseid oskusi.

Treeningkumme ja muid vahendeid on mugav kaasa võtta jõusaali, et oleks võimalik kasutada enda isikulikku treeningvarustust. Treeningrihmad ja rõngad võtavad vähe ruumi, enda treenimiseks ei ole enam vaja ehitada eraldi tuba - nimelt treeningvarustuse saab lihtsalt panna kappi, kummutisse, televiisori lauale või peita ukse taha. Treeningkummid mahuvad väga hästi ära ka käekotti, et saaksid ka tööl olles pauside ajal teha mõned harjutused. 

Millised vahendid valida?

Treeningrihm on efektiivne treeningvahend, millega on võimalik treenida kogu oma keha oma enda keharaskusega. Õigete harjutustega võib saada omale parema kehahoiaku, tugevad õla- ja käelihased, pringi tuhara ja reite lihased ning vormis kõhulihased. Venituskummi kasutades tuleb jälgida, et kumm oleks kindlalt hoitud ning pingul, siis saab valida õige harjutuse treeningu alustamiseks. Treeningrihmadel on eritasemega kummid, nende valikul saad teha oma treening astmed veel intensiivsemaks. Mugavalt pakitud treeninglindid saab väga efektiivselt kaasa võtta  reisile, sest treeningrihmad võimaldavad puhkuse ajal treenida hotellis; pargis; restoranis või rannas.

Kodus on võimalik treeningkummidega treenida kõiki lihasgruppe, alustades käte- ja jalalihastest kõhulihasteni ning põletada efektiivselt rasva puusadelt või kõhult. Ekspander ehk treeningkumm on eraldi käepidemetega, millel saab vahetada erineva tugevusega kummirihmu. Käepidemed muudavad mugavaks treeningharjutuste tegemist. Treeningkummid on kasulikud ka füsioteraapias, kus saad natuke rohkem pinget anda lihastele. Sarnase eesmärgiga on venituskumm, millega arendada aeroobseid oskusi. 

Võimlemisrõngad on head abivahendid, millega teha aeroobset jõutreeningut, kus on ainukeseks raskuseks inimese enda keha. Võimlemisrõngastega saab teha erineva tasemega harjutus, näiteks lihtsamad harjutused maa peal ning keerulisemad ja professionaalsemad harjutused õhus, mis on väga hea kombinatsioon nii jõusaalist kui ka aeroobikast. Võimlemisrõngaid saab praktiliselt kinnitada iga asja külge, mis kannatab inimese keharaskust. Võimlemisrõngaste kasutamist tuleks alustada lihtsamate harjutustega ja vältida liiga keerulisi ja järske liigutusi.

Valikut pakuvad Schildkröt, Kettler, Rucanor, Spokey, inSPORTline, HMS, Sveitus, Sport Well, Christopeit, Avento, XQ Max, Tunturi, Sapphire ja paljud teised kvaliteetse jõusaali treeningvahendite tootjad.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 pakub suures valikus treeningvahendeid ülisoodsa hinnaga. Meie veebipoes kehtib ka 2 nädalane ostugarantii - mittesobivad tooted on võimalik 14 päeva jooksul ümber vahetada või tagastada ja raha tagasi küsida. Kindlasti hoia silm peal ka sooduspakkumistel ja kampaaniatel, et säästa veelgi rohkem.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!

Venituskummid - millised on kõige populaarsemad?

Venituskummid - milliseid soovitatakse?

Venituskummid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?