Treeningredelid

(6)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Treeningredelid

Treeningredelid on suurepärane viis kuidas treenida tasakaalu, vastupidavust, paindlikkust, osavust, reflekse ja jalalihaseid läbi mitmekülgsete harjutusi. Neid on kerge kaasa võtta trenni kui ka kasutada kodustes ja välitingimustes. Selleks, et leida enda jaoks parim redel, on Kaup24 meeskond kirjutanud valikust väikese ülevaate, mis on loodetavasti Sulle valimisel kasuks.

Kuidas valida parim treeningredel?

Iga redel on erineva pikkuse, laiuse, astmete arvu, sammude vahelise kauguse ja materjaliga. Üldiselt on kõik need andmed pigem maitse eelistus, kuid arvesse tuleb võtta ka oma jalasuurust - liiga väikse või suure redeli kasutamine võib tunduda ebamugav või koormav. Kõige mugavam variant oleks valida redel, mis oleks reguleeritav, mis muudab redeli omakorda kompaktseks ning kergesti hoiustavaks. Paljudel redelitel tuleb kaasa ka transpordikott, et redelit oleks mugav kasutada kõikjal. Redeliga sarnane on koordinatsiooni trenažöör, mis võimaldab teha mitmekülgseid harjutusi, mis parandavad kiirust, paindlikkust, reflekse ja tasakaalu tehes erinevaid hüppe- ja jooksuharjutusi. Erinevad kujulised trenažöörid muudavad kogu treeningu mitmekülgseks ning meeldivaks.

Valikust leiad isegi reaktsioonipalli, mida põrgatades on võimalik arendada enda reaktsiooni kiirust ja tähelepanelikkust. Pall põrgatab tänu oma erilisele kujule ettearvamatult erinevasse suunda, mistõttu tuleb tähelepanelikult palli jälgida ning see kinni püüda. 

Erinevaid kvaliteetseid treeningvahendeid pakuvad tuntud ja usaldusväärsed tootjad nagu HMS, Rucanor, inSPORTline, Avento, Schildkrot ja paljud teised. Kindlasti tutvu enne toote ostu selle tootekirjeldusega ning vajadusel esita sinna ka küsimusi, et veenduda toote sobivuses. Isegi, kui toode ei peaks sobima, on võimalus see 2 nädala jooksul tagastada või ümber vahetada. Soovi korral võid ühendust võtta meie klienditeenindusega ka telefoni või meili teel.

Miks osta treeningvahendid Kaup24 e-poest?

Kaup24 pakub suures valikus vahendeid ja tarvikuid nii kodustes tingimustes, jõusaalis kui ka välistingimustes treenimiseks ning seda kõike ülisoodsa hinnaga. Lisaks pakume võimalust ise valida, kas kaup kätte saada pakiautomaadi või kulleri vahendusel või tulles tasuta järgi esindusse. Hoia silm peal ka sageli toimuvatel sooduskampaaniatel ja pakkumistel, et säästa veelgi.

Tutvu valikuga ja muuda kodus treenimine mugavaks ja täisväärtuslikuks!