Treeningkummid

(108)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Treeningkumm

Treeningkumm on treeningvahend, millega on võimalik efektiivselt treenida erinevaid lihaseid, arendada keha venivust, tugevust, vastupidavust, parandada vereringet, leevendada stressi, kasutada lihaste taastusraviks ja palju muudki. Treeningkummid on kergesti hoiustatavad oma väikese suuruse tõttu - kodustes tingimustes on võimalik kergelt ära peita ning vajadusel isegi kaasas kanda käekotis. 

Miks ja kuidas osta sobilik treeninglint või venituskumm?

Venitusharjutuste tegemine on äärmiselt oluline nii enne kui pärast trenni. Venitusharjutused sobivad ideaalselt ka kogu treeninguks, et treenida erinevaid lihasgruppe ning parandada oma aeroobseid oskusi kui ka langetada efektiivselt kaalu. Treeninglindi ja venituskummi peamine vahe on nende materjal, kuid mõlemaga on võimalik sama edukalt teha trenni.

Treeningkummidel on erinevad vastupidavuse astmed - mida vastupidavam kumm, seda efektiivsem on treening. Valida on võimalik kergest vastupidavusest kuni väga raskeni - algajale oleks mõistlik alustada kergemaga ning kui Sinu eesmärk on saavutada soovitud tulemused kiirelt, oleks mõistlik valida mõni raskema astmega kumm. Võimalik soetada erinevate astmetega kummid ka komplektidena ning osadel kummidel on vastupidavuse astet ise reguleerida ja valida.

Samuti on kõikidel ventiuskummidel ja treeninglintidel erinevad pikkused, mis varieeruvad 25-600 cm vahel. Pikkuse valimisel lähtu sellest, mida sellega soovid teha. Väiksemate mõõtmetega kummid sobivad näiteks randmete treeninguks ning suuremad juba suuremate lihasgruppide treenimiseks ning kõige suuremad kummid on võimalik asetada ka seina külge.

Meie veebipoes pakuvad valikut Spokey, HMS, inSPORTline, Schildkröt, Nenurodyta, Sveltus, Hammer, Christopeit, Avento, Atom, Let's Brands, Zipro, Tiguar, One Fitness ja paljud teised. Enne toote ostu kindlasti tutvu tootekirjelduses oleva infoga ning vajadusel esita sinna ka küsimusi, loe teiste poolt antud hinnanguid ja arvustusi ning soovi korral võta ühendust meie klienditeenindusega telefoni või meili teel.

Miks osta treeningvahendid koju Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on veebipood, kust leiad kõige soodsamad hinnad koos mitmekülgsete kättesaamise ja maksmise tingimustega. Näiteks on võimalik kaup kätte saada nii pakiautomaadi ja kulleri vahendusel või esindusse tasuta järgi tulles ning vajadusel kasutada ka järelmaksu võimalust. Kindlasti ära unusta soetada kaupa erinevate sooduskampaaniate ja pakkumiste ajal, et säästa hinnast veelgi.

Tutvu meie valikuga ja muuda treenimine kodus mugavaks!