Stepipingid

(6)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Stepipink ja astmelaud

Stepipingid on suurepärased spordivahendid, et treenida jalalihaseid, kõhulihaseid, treenida alakeha, parandada vereringet, tasakaalu ja koordinatsiooni ning põletada efektiivselt rasva. Step aeroobikaga on imekerge alustada ning jõuda kiirelt suurepäraste tulemusteni. Kaup24 valikust leiad erinevaid mudeleid, mistõttu võib tunduda esialgu õige astmelaua valimine keeruline. Seetõttu on Kaup24 e-pood loonud valikust väikese ülevaate, mis on loodetavasti Sulle valimisel kasuks.

Miks ja kuidas valida sobiv astmelaud?

Stepipingid on suurepärased vahendid koju, sest:

  • neid on kerge transportida ja liigutada;
  • nendega harjutuste tegemine aitab parandada efektiivselt vereringet;
  • nendega harjutuste tegemine tugevdab lihaseid;
  • nendega on kerge kaalust alla võtta;
  • nendega on võimalik maandada stressi.

Astmepinki valides peaksid tähelepanu pöörama pingi materjalile. Turvalisuse huvides võiks olla pink libisemiskindel ja pinna suhtes stabiilne ja vastupidav, et alus suudaks keha toetada ja kaitsta pingi libisemise eest. Odavamad ja vastupidavad pingid on üldiselt valmistatud kõrgkvaliteedilisest plastikust. Võid leida vahendeid ka klaaskiudest või terasest.

Reguleeritav stepipink on hea võimalus, et ise valida treeningu intensiivsus. Mida kõrgemal on pink, seda intensiivsem on lihastreening. Kui Sul on juba teada, kui kõrget pinki Sul vaja on, võid valida ka ilma reguleerimise võimaluseta pingi. Osadel mudelitel tulevad lausa kaasa osad, millega efektiivselt pinki tõsta. Pingi laiust vali lähtuvalt sellest, mis Sul sellega plaanis on teha - kardiotreeningu jaoks on oluline suuren laius, liikumisharjutuste puhul kitsam. 

Kindlasti järgi toodete puhul ka nende maksimaalset kasutaja kaalu koormust, et mitte endale või vahendile viga teha. 

Astmelaua valikut pakuvad tuntud ja kiidetud tootemargid nagu Spokey, inSPORTline, HMS, Christopeit, Avento, XQ Max, Tunturi ja paljud teised. Enne toote ostu kindlasti tutvu ka tootekirjeldustes oleva informatsiooniga ning vajadusel võta ühendust meie klienditeenindusega.

Miks osta sporditarbed Kaup24 e-poest?

Kaup24 e-poest leiad suures valikus erinevaid treeningvahendeid kogu perele nii jõusaali kui koju. Meie garanteerime Sulle parima hinna koos sageli toimuvate sooduspakkumise ja kampaaniatega ning isegi, kui peaksid mõnest teisest veebipoest leidma sama toote odavama hinnaga, on Sul võimalus saada hinnavahest tingitud summa tagasi. Tutvu lisaks meie ostu- ja maksetingimustega - näiteks saad ise valida kuidas kaup kätte saada ning vajadusel kasutada ka järelmaksu võimalust.

Tule tutvu valikuga ja osta juba täna!