Koonused, treeningtõkked

(9)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Koonus ja muud treeningtõkked

Koonus ja muud erinevad treeningtõkked on suurepärased abivahendid sportmängudes või muudes spordialades, kus on vajalik piiride märgistamine. Neid sobib kasutada nii saalis, muruplatsil, aias ning miks mitte ka mujal, kus on oluline märkida lubatud alal viibimine või pidada arvet punkti jõudmise kohta erinevates mängudes, treeningutel või õppustel. 

Kuidas valida sobivad treeningtõkked?

Esmalt on oluline selgitada, kui suured koonused või tõkked on vajalikud. Väikesed koonused sobivad ideaalselt näiteks jalgpalli trennidesse, kus pikad koonused võivad pigem hakata treeningharjutuste läbiviimist segama. Suuremad tõkked sobivad näiteks jalgratta või autoga õppesõiduks, kus vaja on harjutada manöövreid ning väikesed koonused võivad jääda autos või jalgratta seljas märkamatuks. Valikust leiad peale koonuste ka värava moodi treeningtõkkeid, mis sobivad ideaalselt jalgpalli läbi löömiseks või isegi jooksu harjutuste tegemiseks. 

Koonuseid ja tõkkeid müüakse üldiselt komplektidena, kus võib olla 1 kuni 40 tõket. Seetõttu saad valida komplektid nii, et tõketest ei jääks puudu ning need ei jääks tühjalt seisma. Tõkete värvid on üldiselt erksad rohelised, kollased või oranžid, et tõkked oleksid kergesti märgatavad ka hämaral ajal, näiteks õhtuti. Osadel mudelitel on olemas kinnitusaugud, et koonused või tõkked stabiilsena hoida maa sisse kinnitades, mis on eriti kasulik tuule ajal kui tõkked võivad kergelt ümber kukkuda. Numbrite ja tähtedega tõkked aitavad muuta sportmänge lõbusamaks ja väljakutsuvamaks, kus tuleb jõuda punktidesse numbrite või tähestiku järgi.

Koonuste ja treeningtõkete valikut pakuvad Spokey, inSPORTline, Meteor, Street Surfing ja teised tuntud ja kvaliteetsete treeningvahendite tootjad. Enne toote ostu kindlasti tutvu tootekirjelduses oleva infoga ning esita sinna küsimusi, loe teiste ostjate hinnanguid ja arvamusi ning vajadusel võta ühendust meie klienditeenindusega telefoni või meili teel.

Miks osta treeningvahendid Kaup24 veebipoest?

Kaup24 veebipoest leiad kõik vajalikud tooted nii treeninguteks kui ka erinevateks sportmängudeks ülisoodsa hinnaga. Kauba võid kätte saada nii pakiautomaati ja kulleri vahendusel kui ka ise esindusse järgi tulles ning vajadusel kasutada järelmaksu võimalust. Lisaks hoia silm peal sageli toimuvatel sooduskampaaniatel ja pakkumistel, et säästa olemasolevast soodsast hinnast veelgi rohkem.