Kätekõverduste toed

(14)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kätekõverduste toed

Kätekõverdused on hea viis kuidas treenida käelihased ja arendada oma tugevust ja vastupidavust. Kodustesse tingimustesse sobivad selleks ideaalselt kätekõverduste toed, mis muudab nende tegemise tunduvalt kergemaks ja mugavamaks. Tugedega on võimalik treenida lisaks veel kõhtu, ülakeha, puusasi ja tuharaid, kuid kõigepealt tuleb leida selleks kvaliteetsed ja vastupidavad toed.

Kuidas osta sobivad kätekõverduste toed?

Toed peaksid olema materjali poolest libisemiskindlad, et need kõverdusi tehes alt ei kaoks ning ei juhtuks õnnetusi. Seetõttu sobib tugede põhja materjaliks kumm või muu sarnane materjal, põhimaterjaliks võib sobida ka metall, polüpropüleen, neopreen, plastik või muu materjal, millest oleks mugav kinni hoida. Kätekõverduste toed ja käepidemed on küll sarnased ja mõlemad suudavad oma eesmärki hästi täita, kuid käepidemed on väiksemad ning neid on kergem hoiustada. 

Kätekõrverduste tegemisel, lisaks kvaliteetsele varustusele, on samuti oluline õige tehnika. Kätekõverdusi tehes üles ja alla jõudes peaksid käed olema küünarnukkidest täiesti sirged ning keha, puusad, selg ja jalad peaksid moodustama ühtlase sirge. Kohe kui tunned kätes või mujal valu, lõpeta harjutuse tegemine ning puhka. Turvalisuse huvides järgi ka toodete puhul nende maksimaalset lubatud koormust ehk kasutaja kaalu, et mitte endale või vahendile viga teha.

Erinevaid käepidemeid pakuvad tuntud ja usaldusväärsed brändid nagu Spokey, inSPORTline, HMS, Sveitus, Christopeit, Avento, Schildkröt, Tunturi, Q4Life ja paljud teised. Enne ostu sooritamist tutvu kindlasti ka tootekirjelduses oleva informatsiooniga, et veenduda toote sobivuses ning tutvuda nende omadustega. Kui Sul on toodete kohta küsimusi, millele Sa tootekirjeldusest vastust ei leia, võid need ka sinna julgelt esitada või võtta ühendust meie klienditeenindusega telefoni või e-kirja teel.

Miks osta sporditarvikud Kaup24 e-poest?

Kaup24 pakub suures valikus spordivahendeid kogu perele ülisoodsa hinnaga nii algajale kui ka juba kogenud kasutajale. Meie valikust leiad kogu kaupa vaid kvaliteetseid tooteid pakkuvatelt tootemarkidelt, kes on oma ala eksperdid. Lisaks pakume meie kõige soodsamat hinda - isegi kui leiad sama toote mõnest teisest veebipoest soodsama hinnaga, on Sul võimalus hinnavahest tingitud summa tagasi saada.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!