Hüppenöörid

(12)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Hüppenöör

Hüppenöör ei ole ainult laste mänguvahend - sellega on võimalik efektiivselt arendada vastupidavust, tasakaalu ja lihaseid. Nööri kasutatakse juba noores eas kehalise kasvatuse tundides, kuna selle kasutamine on kerge, tugevdab lihaseid ning vigastuste saamise on oht väike. Lisaks on nööri varustamine äärmiselt mugav oma väikese suuruse tõttu. Siiski võib kõige parema hüppenööri valimine olla tunduvalt keerulisem, kui see tegelikult tundub.

Kuidas valida hüppenöör lastele või endale?

Hüppenööri paksusest oleneb kogu treeningu kiirus. Edasijõudnud hüppenööri kasutajatele sobib peenem hüppenöör, millega on võimalik teha kiiremaid hüppeid ning isegi kahe- või kolmekordseid. Aeglasemad hüppenöörid sobivad algajatele, kes soovivad veel harjutada. Hüppenöör lastele võiks olla paksem, kergem ja keskmises pikkuses. Õige hüppenööri pikkuse leiab nii, kui astuda nööri peale ning ideaalne nöör peaks ulatuma kaenlaalusteni. Meie valikus leiad nööre pikkuse vahemikus 190-325 cm. Paljud hüppenöörid on ka reguleeritavad - nii leiad kindlasti sobivas pikkuses hüppenööri. Hüppenööride kaalud varieeruvad 40-530 grammi vahel - mida kaalukam nöör, seda efektiivsem on treening.

Hüppenööri käepidemed peaksid olema libisemiskindlad ja käes mugavad. Käepidemed laagritega aitavad hoiduda nööri takerdumisest. Osadel mudelitel on olemas ka lugeja või kalkulaator, et silma peal hoida tehtud hüpetest ja need kokku arvutada.

Hüppenööride valikut pakuvad brändid nagu Christopeit, Atom Sport, Avento, Tunturi, Kettler, Spokey, inSPORTline, HMS, Meteor, Schildkröt, Benlee ja paljud teised tuntud spordivarustuse tootjad. Enne ostu sooritamist tutvu kindlasti tootekirjelduses oleva infoga, et veenduda toote omadustes ja sobivuses. Võimalusel korral tutvu ka teiste klientide poolt antud hinnangute ja arvamustega ning lisaküsimuste korral võta ühendust meie klienditeenindustega. Veebipoes ostlemist ei tasu karta - isegi kui ostetud saab toode, mis reaalsuses ei vasta Sinu soovidele või eesmärkidele, on Sul õigus kaup 2 nädala jooksul tagastada või ümber vahetada.

Miks osta hüppenöörid Kaup24 veebipoest?

Kaup24 veebipood pakub suures valikust hüppenööre ja muid treeningvahendeid kogu perele ülisoodsa hinnaga. Hinda aitavad alandada veelgi erinevad sooduskampaaniad ja pakkumised, mistõttu saad soetada vajalikud esemed veelgi mugavamalt. Tutvu ka meie paindlike ostu- ja maksmise tingimustega - näiteks saad Sina valida kuidas soovid kaupa kätte saada (pakiautomaati, kulleri või esinduse vahendusel) ning vajadusel kasutada ka järelmaksu võimalust.

Tutvu meie hüppenööri valikuga ning osta juba täna!

Hüppenöörid - millised on kõige populaarsemad?

Hüppenöörid - milliseid soovitatakse?

Hüppenöörid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?