Hularõngad

(27)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Hularõngas

Hularõngas on efektiivne viis, kuidas treenida sale keskkoht, kuid samas ka lõbus ajaviide, mis parandab vereringet ja ainevahetust. Selleks, et hularõnga kasutamine oleks maksimaalselt efektiivne, tuleb rõngas keerutada nii päri- kui vastupäeva. Valida saab ka mummukestega rõnga, mis õrnalt masseerib keha ning muudab kogu treeningu mõnes mõttes ka efektiivsemaks.

Hularõngas sobib igasse majapidamisse ja jõusaali oma kergesti hoiustatavuse tõttu - näiteks on seda kerge peita ukse taha või mujale, kus see ette ei jää või pole nähtav, kuid samas oleks seda kerge uuesti võtta ja kasutada. 

Kuidas valida sobiv hularõngas?

Hularõngastel on erinevad pikkused ja läbimõõdud - mida suurema rõngaga on tegu, seda rohkem peab pingutama, et rõngas ümber piha pöörleks. Rõngad võivad olla tavalised kui ka masseerivad. Masseeriv hularõngas omab endas mummukesi, mis õrnal masseerivad nahka, mis omakorda tekitab nahas kerget ärritustunnet, mis paneb Sind rohkem pingutama, mis omakorda muudab kogu treeningu intensiivsemaks, et kiiremini saavutada soovitud tulemused. Maasseeriv hularõngas toimib samas rahustavalt ja aitab kehal lõõgastuda.

Võimlemispulga abil on võimalik treenida kõiki lihasgruppe. Võimlemispulga kasutamine on lihtne ning hoiustamine kerge, mistõttu sobib see ideaalselt koju kasutamiseks. Pulga abil on võimalik arendada oma aeroobseid oskusi, mistõttu sobib see ideaalselt näiteks hommikuvõimlemise läbiviimiseks.

Meie valikust leiad tooted spordivahendite tootjatelt nagu Hula Hoop, inSPORTline, Spokey, Schildkrot, Nenurodyta ja paljud teised. Enne ostu sooritamist tutvu kindlasti tootekirjelduses oleva infoga, kuhu saab vajadusel esitada ka küsimusi.

Hularõngas müük Kaup24 veebipoes

Kaup24 pakub suures valikus treeningvahendeid nii koju, välistingimustesse kui ka jõusaali. Meie valikust leiad kogu kauba vaid kõige soodsamate hindadega - isegi kui leiad mõnest teisest veebipoest sama toote odavama hinnaga, on Sul võimalus lilla sildiga märgistatud toodete puhul hinnavahest tingitud summa tagasi saada. Isegi kui kahtled toote ostus siis tea, et igale ostule kehtib 2 nädalane ostugarantii, et mittesobiv toode tagastada või ümber vahetada mõne sobivama kauba vastu.

Tutvu meie valikuga ja osta hularõngas juba täna!